Kategorie Uroda

Grzywka na bok – najmodniejsza fryzura 2017!

Opublikowany Autor BeataDodaj komentarz
grzywka na bok

Grzywka na bok – poznaj potencjał grzywki!

Według zapowiedzi urodowych trendów na rok 2017 najmodniejsze będą fryzury asymetryczne, w których grzywka na bok odgrywa główną rolę. Wszelkie więc grzywki strzyżone na prosto odchodzą w tym roku w niepamięć. Ma być asymetrycznie i z nutką szaleństwa. Jeśli więc właśnie zastanawiasz się nad zmianą fryzury, to koniecznie powinnaś pomyśleć o grzywce, która może naprawdę wiele zdziałać. Pamiętaj jednak, że fryzura z grzywką na bok nie jest odpowiednia dla każdego kształtu twarzy. Najlepiej więc zapytaj fryzjera, aby doradził ci, czy jest to dobry wybór. Asymetrycznie ścięta grzywka wyostrza rysy twarzy. Miej to na uwadze!

Najładniejsze fryzury z grzywką na bok

Dziś przygotowaliśmy dla ciebie przegląd najładniejszych fryzur z grzywką na bok. Być może pomogą ci one w podjęciu decyzji i znajdziesz pośród nich swoje wymarzone ułożenie włosów.

Krótkie fryzury z grzywką na bok

Zacznijmy więc od włosów krótkich. Na krótkich fryzurach najładniej wygląda cieniowana grzywka na skos, która dodaje bardzo dużo uroku. Jednak z powodzeniem możesz też zdecydować się na grzywkę nieco dłuższą i prostą, która schodzi na bok wraz z pozostałymi włosami. Oto kilka inspiracji:Fryzury półdługie z grzywką

Grzywka na bok świetne wygląda także w półdługich fryzurach. Nadaje fryzurze swoistego pazura i czyni ją bardziej kreatywną oraz łatwą do ułożenia. Tutaj również możesz pocieniować grzywkę i pozwolić jej swobodnie się układać albo zapuścić ją nieco dłużą tak, aby zaczesała się z pozostałymi włosami. Z grzywką na bok świetnie sprawdzają się też fryzury z kucykiem albo kokiem.Długie włosy plus grzywka na bok

A jak wyglądają długie włosy z grzywką na bok? – obłędnie! Jeśli chcesz dodać swoim długim włosom lekkości, to takie strzyżenie jest dla ciebie idealnym wyborem. Naprawdę warto spróbować. Pamiętaj też, że jeżeli jednak grzywka będzie ci przeszkadzać, to zawsze możesz ją zaczesać albo zapuścić.Gimb grzywka

Z pewnością kojarzysz grzywkę emo układającą się na całe czoło. Taka grzywka nosi nazwę gimb i jest nowym trendem na rok 2017. Chcesz wiedzieć jak ją ułożyć? Oto tutorial:

Na koniec mały trik! Co zrobić, żeby mieć grzywkę bez ścinania włosów? Przykładowo, aby sprawdzić, jak czujemy się w takiej fryzurze. Oto sposób na grzywkę bez cięcia:

I jak? Czy grzywka na bok przypadała ci do gustu? Myślimy, że warto spróbować, bo grzywka zawsze dodaje uroku i odmładza. Wybór zależy od ciebie!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *