Kategorie Moda

Jakie dodatki kupić do sukienki na wesele?

Opublikowany Autor PaulinaDodaj komentarz
Dodatki do sukienki na wesele

Dodatki do sukienki na wesele

Dodatki do sukienki na wesele nie podlegają tak dużym obostrzeniom jak same kreacje. Wybierając je nie musisz dbać o to, by nie były w tym samym kolorze, co suknia panny młodej lub w kojarzącej się z żałobą czerni. Na co więc warto stawiać. Jaki powinny być buty i torebka do sukienki na wesele?

Sukienka na wesele – dodatki dobierz kolorystycznie!

Na początek zastanów się, w jakim kolorze dodatków szukasz. Dodatki do sukienki na wesele możesz dobierać na dwa sposoby: tak by harmonizowały z kreacją lub były wobec niej kontrastowe. W obu przypadkach bardzo pomocne okaże się koło barw.

dodatki do sukienki na wesele
Wybierając dodatki do sukienki na wesele sięgnij po koło barw (Shutterstock)

Kolory sąsiadujące ze sobą są do siebie podobne i na pewno będą świetnie razem wyglądać. W ten sposób masz pewność, że nie popełnisz modowej gafy wkładając czerwone dodatki do pomarańczowej sukienki. Możesz też stawiać na różne odcienie tej samej barwy. W ten sposób stworzy spokojne, monochromatyczne looki.

Dodatki do sukienki na wesele mogą też być sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Jeśli marzy Ci się stylizacja, która na długo pozostanie w pamięci pozostałych gości, wybierz buty i torebkę w kontrastowych względem sukienki weselnej kolorach. Stawiaj na barwy położone naprzeciwko siebie na kole barw.

Buty do sukienki na wesele

Najbardziej klasyczne buty do sukienki na wesele to czółenka. Modele z czubem w szpic wydłużają optycznie nogę. Ten efekt potęguje cielisty odcień buta. Warunek? Szpilki nie mogą mieć dodatkowych pasków biegnących wzdłuż stopy ani wokół kostki. Na takie modele mogą sobie pozwolić jedynie wysokie dziewczyny z bardzo szczupłymi łydkami.

Torebka do sukienki weselnej

Torebka do sukienki weselnej to najczęściej kopertówka. Może mieć zarówno rozmiar mini, jak i maxi. Najczęściej jest jednak dość cienka, przez co skutecznie uniemożliwia spakowanie czegoś więcej niż szminka i puder. Jeśli nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez kilku dodatkowych rzeczy, postaw na modne torebki wieczorowe w kształcie kuferka. Pięknie zdobione staną się bardzo ozdobnym dodatkiem do sukienki na wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *