Kategorie Uroda

Krótkie fryzury z grzywką – zobacz najładniejsze!

Opublikowany Autor KlaudiaDodaj komentarz
Krótkie fryzury z grzywką (fot. zara)

Krótkie fryzury z grzywką – dla kogo?

Krótkie fryzury z grzywką stały się ostatnio bardzo popularne. Zawdzięczają to przede wszystkim wygodzie, jaką zyskujemy po obcięciu włosów na krótko. Nie należy jednak zapominać przy tym o tym, że są jedne z najmodniejszych fryzur tego roku. Jeżeli dodatkowo do krótkich włosów dołożymy grzywkę, otrzymamy supermodny look, który sprawdzi się w przypadku wielu kobiet. Fryzury z grzywką doskonale maskują wszelkie niedoskonałości twarzy – za długi nos, zbyt okrągłe policzki czy zbyt wystający podbródek. Dzięki odpowiedniej grzywce możemy złagodzić rysy twarzy oraz optycznie odjąć sobie kilka lat. Krótkie fryzury z grzywką to z kolei wybór dla nowoczesnych kobiet, które cenią sobie życie w ruchu.

Krótkie fryzury z grzywką – trendy

Wśród trendów znajdziemy przede wszystkim kilka na prawdę mocnych i wyróżniających się. Jednym z tegorocznych hitów jest grzywka na bok, krótkie fryzury z grzywką na bok świetnie łagodzą rysy twarzy i nadają im delikatności oraz seksapilu. Możemy zdecydować się na grzywkę na bok na całe czoło lub cieniowaną. Inną opcją dla kobiet, które lubią odważne i wyraziste rozwiązania jest grzywka emo. Co prawda przeżywała swój rozkwit już jakiś czas temu, jednak wciąż cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych kobiet. Fryzury krótkie z grzywką na prosto to bardzo odważna propozycja dla kobiet, które nie boją się rzucać w oczy. Takie fryzury zwykle widzimy na pokazach mody – są bardzo wyraziste i niemal graficznie obrysowują linię twarzy. Krótka grzywka to z kolei opcja dla kobiet, które podążają za najnowszymi trendami. Krótkie włosy i bardzo krótka grzywka to zdecydowany look, który również widziany był na tegorocznych pokazach mody.

Fryzury damskie z grzywką cieszą się niesłabnącą popularnością i mają swoje rzesze fanek, niezależnie od panującej mody. Różne odsłony grzywki możemy zobaczyć na przestrzeni całego wieku, jednak w tym roku to właśnie krótkie fryzury z grzywką stały się hitem. To propozycja dla odważnych, nowoczesnych kobiet, które nie boją się podejmować nowych wyzwań, dzięki czemu idealnie pasują do współczesnych czasów.

Chcesz jeszcze bardziej ściąć włosy? Zobacz modne bardzo krótkie fryzury damskie >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *