Kategorie Moda

Seksowna bielizna korygująca? To możliwe!

Opublikowany Autor KlaudiaDodaj komentarz
Seksowna bielizna korygująca (fot. BinPrix, spreesy.com )

Bielizna korygująca – dlaczego warto?

Bielizna korygująca to tajna broń kobiet, które chcą wyglądać smuklej i lepiej w ubraniach, bez potrzeby ćwiczeń czy operacji plastycznych. Chociaż największą popularnością cieszy się bielizna korygująca brzuch to warto zauważyć, że z pomocą odpowiednich modeli możemy np. powiększyć i podnieść biust, unieść pośladki, wysmuklić uda czy stworzyć wrażenie talii osy. W tym ostatnim pomogą znane od lat gorsety, chociaż dzisiaj są znaczeni wygodniejsze i seksowniejsze niż kiedyś. Dobrze dobrana bielizna modelująca to prosty sposób, by odjąć sobie czasem rozmiar lub dwa, bez wyrzeczeń i diet, co sprawi, że będziemy znacznie lepiej wyglądać w ulubionej sukience. Jeżeli zastanawiasz się, jak dobrać odpowiednią bieliznę wyszczuplającą, by uzyskać najlepszy efekt – sprawdź nasz poradnik tutaj.

Bielizna korygująca (fot. od lewej: BonPrix, Gatta)
Bielizna korygująca (fot. od lewej: BonPrix, Gatta)

Bielizna korygująca może być sexi!

Czy bielizna wyszczuplająca może wyglądać atrakcyjnie? Niestety modele, które bardzo mocno modelują sylwetkę wciąż muszą pozostawać zabudowane. Na szczęście rozwój nowoczesnej technologii i kreatywność projektantów sprawiają, że coraz częściej możemy znaleźć delikatniejsze i bardziej kobiece modele. Coraz częściej sięga się po elementy dekoracyjne, jak koronki, które dodają lekkości nawet bardziej zabudowanym modelom. Z drugiej strony nierzadko bielizna wyszczuplająca jest tworzona tak, by w ogóle nie rzucała się w oczy. Bielizna korygująca na duże rozmiary również może wyglądać atrakcyjnie! Niektóre firmy, jak Gaia, Freya czy Panache specjalizują się w seksownej bieliźnie dla kobiet o okrąglejszych kształtach.

Seksowna bielizna korygująca (fot. Torrid, Macys, Panache)
Seksowna bielizna korygująca (fot. Torrid, Macys, Panache)

Bielizna korygująca popularnych marek

Bieliznę modelującą znajdziemy również w sklepach popularnych marek. na przykład Gatta ma specjalną linię Shaeline lub Shapewear, a Thiumph proponuje bieliznę wyszczuplającą z kolekcji Shapewear. Obie charakteryzują się prostymi (często bezszwowymi) fasonami,które łatwo dopasować do większości sylwetek.O ile Gatta stawia raczej na to, by jej bielizny nie było widać pod ubraniem, proponując klientkom neutralne barwy oraz najprostsze formy, to Thiumph stawia na koronkowe wstawki i ciekawe kolory, które sprawiają, że bielizna korygująca wygląda bardziej nowocześnie. Niestety obie firmy mają bardzo ograniczoną rozmiarówkę i panie o bardziej krągłych kształtach mogą nie znaleźć dla siebie właściwego modelu, np. wyszczuplające body Gatta możemy kupić do rozmiaru L, Thiumph – do rozmiaru 46. Jeżeli potrzebujecie modeli w większych rozmiarach, swoje poszukiwania warto rozpocząć w sklepach internetowych lub specjalizujących się w bieliźnie dla puszystych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *