Kategorie Moda

3 najpiękniejsze sukienki polskich projektantów na zimę 2018

Opublikowany Autor Klaudia
3 najpiękniejsze sukienki polskich projektantów na zimę 2018 (kolaż redakcja, materiały showroom.pl)

Najładniejsze sukienki polskich projektantów

Sukienki polskich projektantów – zarówno tych znanych jak i młodych, zdolnych to marzenie wielu z nas. Modele znanych projektantów to przede wszystkim klasa i prestiż oraz często dosyć wysoka cena za produkt. Sukienki młodych projektantów to z kolei propozycje z nieco niższego progu cenowo, jednak nie odbiegają one często jakością od modeli sygnowanych bardziej rozpoznawalnymi nazwiskami. My wybrałyśmy trzy najpiękniejsze modele w bardzo okazyjnych cenach, a które doskonale sprawdzą się na zimę. Zobaczcie i zainspirujcie się!

Sukienka od Lous
Pierwszy model jest niezwykle kobiety. Dekolt w kształcie litery V i podkreślenie w talii sprawiają, że sukienka świetnie będzie wyglądać na wielu typach sylwetki oraz sprawdzi się przy różnych okazjach. Dodatkowym plusem jest dostępność w wielu kolorach.

Sukienki polskich projektantów: Lous (fot. showroom.pl)
Sukienki polskich projektantów: Lous (fot. showroom.pl)

Asymetryczna sukienka od Hersow
Ten asymetryczny model z miękkiej, ciepłej dzianiny to doskonałą propozycja na zimę. Zebranie w talii sprawia, że sylwetka jest znacznie bardziej kobieca, pomimo nieco oversize’owego kroju całości. Uniwersalna szarość będzie pasować do większości typów urody

Asymetryczna sukienka od Hersow (fot. showroom.pl)
Asymetryczna sukienka od Hersow (fot. showroom.pl)

Czarna sukienka od The Beast
Nasz ostatni typ to piękna, satynowa kreacja od The Beast. To jednocześnie klasyczna, jak i odważna propozycja, która doskonale podkreśli kobiece atuty. Elegancki materiał i krój sprawią, że sukienka nie wymaga zbyt wielu dodatków, by stworzyć efektowną kreację. To świetna propozycja na zimowe imprezy, świąteczne przyjęcie czy sylwestrową zabawę.

Sukienki polskich projektantów: The Beast (fot. showroom.pl)
Sukienki polskich projektantów: The Beast (fot. showroom.pl)

Sukienki od projektantów sklep online

Sukienki projektantów kupimy w ich atelier, butikach czy podczas targów. Jednak najlepszym miejscem, by dotrzeć zarówno do młodych, jak i najbardziej znanych artystów i rzemieślników jest internet. Sukienki polskich projektantów online dostępne są zarówno w wielu ich oficjalnych sklepach, jak i na platformach zrzeszających branżę. Najbardziej znanym sklepem internetowym, gdzie dostępne są tego typu produkty jest Showroom.pl. Poza sukienkami znajdziemy tam oczywiście również wszelką inną odzież, obuwie czy akcesoria. Pojawiają się kolekcje sygnowane znanymi nazwiskami, jak i nowe, zupełnie nieznane.

Sukienki od projektantów -dlaczego warto?

Sukienka od projektanta to produkt, w który warto zainwestować, ponieważ wyróżnia go nie tylko jakość, ale także niecodzienny i wyjątkowy fason. W takiej kreacji na pewno możemy się wyróżnić, a mniejsza skala produkcji sprawia, że raczej nie spotkamy za wielu osób ubranych w tę samą sukienkę. Sukienki projektantów polskich to także wsparcie lokalnego biznesu, młodych, kreatywnych artystów i zdolnych rzemieślników. Pamiętajcie, że obok projektantów pracują także krawcy czy osoby odpowiedzialne za produkcję odpowiednich tekstyliów. Dlatego warto kupować polskie ubrania, nie tylko dla siebie, ale także dla lokalnych handlowców.