Kategorie Moda

Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa przedmiotem prawdziwej walki!

Opublikowany Autor Nora
Buty Kanye Westa

Już na cztery dni przed premierą butów Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa ustawiła się kolejka przypominająca nieco ogonki z czasów PRLu…

Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa

Tak jak w dawnych latach, tu podczas premiery Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa obowiązywały ścisłe zasady. Należało wpisać się na listę i koczować w odległości nie większej niż 5 minut od sklepu. Pracownicy wyrywkowo sprawdzali obecność, więc ruszając się z miejsca wiele się ryzykowało! Można było poprosić o 25 minutową “przepustkę” na toaletę lub coś do jedzenia. Chętni na nowy model obuwia Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa byli jednak doskonale wyposażeni. Przetrwanie zapewniły im folie tremiczne, improwizowane namioty i krzesełka turystyczne. Skąd ten szał?

Adidas Yeezy Boost od Kanye Westa
źródło Facebook Chmielna 20

Buty Kanye Westa to towar reglementowany!

Chętnych było wielu, a par butów Kanye Westa… zaledwie 33! Ich fanów nie zrażała nawet cena wynosząca 850 zł. Warszawski sklep Chmielna 20 przeżył prawdziwe oblężenie, które zakończyło się wraz z premierą 19 lutego. Porządek w kolejce zapewniał jasny regulamin umieszczony na facebookowym funpage’u sklepu. Zobaczcie co zawierał!

YEEZY BOOST 350 PIRATE BLACK!!!
IN-STORE RELEASE:
FRIDAY, 19.02.2016, 11 AM
TOTAL 33 PAIRS – SIZING FROM UK7 TO UK11
PRICE 849,99 PLN
CAMPOUT – FIRST COME FIRST SERVE!
ZASADY KAMPOWANIA
Każdy uczestnik zapisuje się na liście na SWÓJ ROZMIAR!

Listę uzupełniają pracownicy! Osoby dochodzące do kolejki, czekają do następnego czekowania, po czym dopisywane są do listy!!! Każdorazowo, uczestnicy kempowania, mają obowiązek wylegitymować się, aby potwierdzić tożsamość!!!

Osoby stojące w kolejce, mają obowiązek znajdować się przez cały okres kempowania, w obrębie sklepu – 3-5 metrów od witryn (z wyjątkiem ustalonych przerw)!!!

Sprawdzenia obecności na podstawie listy, dokonują pracownicy sklepu w dowolnie wybranych godzinach! O ewentualnych przerwach (obiad, toaleta) będziemy informowali na bieżąco!

Jeżeli osoba widniejąca na liście, nie będzie obecna podczas czekowania czyli sprawdzania listy obecności, zostaje automatycznie wykreślona z listy!!! Może zostać dopisana na końcu listy, jeżeli pojawi się przy następnym czekowaniu!

Zgodnie z regulaminem konkursu Tenisufki x Chmielna 20, zwycięzca będzie miał możliwość wyboru swojego rozmiaru i zajmie pierwsze miejsce w kolejce!!!

Dostępne rozmiary to:
UK7 – 2 szt.
UK7.5 – 2 szt.
UK8 – 5 szt.
UK8.5 – 5 szt.
UK9 – 5 szt.
UK9.5 – 5 szt.
UK10 – 3 szt.
UK10.5 – 4 szt.
UK11 – 2 szt.

W piątek, 19.02., od godziny 11.00, zgodnie z listą obecności będziemy zapraszać po 5 osób z listy, aby umożliwić zakup bez niepotrzebnego zamieszanie wewnątrz sklepu!!!

Jak wiele jesteście w stanie zrobić dla ukochanej marki lub projektanta? Bylibyście gotowi na takie poświęcenie dla kupna butów, nawet jeśli zostały zaprojektowane przez  Kanye Westa?