Kategorie Moda

Answear.com: czego brakuje Wam w zakupach przez internet?

Opublikowany Autor Kamila
jednodniowa dostawa na Answear.com

Czego nie lubimy w kupowaniu ubrań przez internet? Na pewno tego, że nie otrzymujemy ich od razu. I że nie możemy zobaczyć, jak układają się w trakcie chodzenia. Z tymi problemami zmierzył się ostatnio Answear.com. Z jakim wynikiem?

Jednodniowa dostawa od Answear.com

Wyobraź sobie, że podczas porannej kawy lzamawiasz ubrania przez internet. Zakupy pojawiają się w twoim domu… razem z tobą! Tuż po 18:00 do drzwi puka kurier, który dostarcza zamówione produkty. To, co do tej pory wydawało się nieprawdopodobne, teraz jest możliwe.

Jednodniowa dostawa na Answear.com
Jednodniowa dostawa na Answear.com (materiały prasowe)

 

Na chwilę obecną z jednodniowej dostawy w Answear.com mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Katowic. Jedynym warunkiem jest złożenien zamówienia w dni robocze do godziny 12:00. Kurier z firmy  X-Press Couriers zapuka do waszych drzwi pomiędzy 18:00 a 22:00 tego samego dnia.

Video zamiast fotografii ubrań

Czy można obejrzeć ubranie podczas zakupów przez internet. Najprostszą odpowiedzią na to pytanie okazało się video. Nie jest tajemnicą, że filmy zaczynają dominować w internecie i uważane są za najciekawsze treści. Dlaczego więc nie wykorzystać ich w ten sposób? Materiały video pozwalają dokładniej obejrzeć daną rzecz i ocenić, do czego w naszej szafie będzie pasowała. Łatwiej jest też w ten sposób dostrzec fakturę materiału.

Jak dla nas sprawa jest jasna: od teraz możemy robić zakupy siedząc wygodnie z ulubioną kawą, oglądać ubrania w ruchu i dodatkowo odbierać zamówienie tego samego dnia. Czy jest coś jeszcze, czego można by było wymagać od zakupów przez internet? Tak! Darmowego zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu… Ale okazuje się, że na Answear.com to także mamy zagwarantowane!