Kategorie Inspiracje zakupowe

Audi A5: prawdziwe fashionistki zwracają uwagę nie tylko na kolor lakieru!

Opublikowany Autor Paulina
audi a5

Nowe buty, torebka, sukienka… Wszystko musi do siebie pasować. Tak samo, jak samochód, którym aktualnie jeździsz! Wybór właściwej marki odzwierciedla twój styl, upodobania i charakter. Ja ostatnio jestem pod wrażeniem Audi A5…

Gdy pierwszy raz wsiadłam do Audi A5 wrażenie zrobiło na mnie przestronne, doskonale zaplanowane, eleganckie, ale jednocześnie dość minimalistyczne wnętrze. Muszę przyznać, że ta wersja niezbyt przesadzonego i nienarzucającego się szyku najbardziej mi odpowiada.

Świadomość możliwości tego samochodu, jak choćby ochrona przed najechaniem na pojazd przed nami, automatyczna pomoc w utrzymaniu pasa ruchu i automatyczna skrzynia biegów, z którą ostatni raz miałam do czynienia niemal 6 lat temu odrobinę mnie przeraziła. Szybko okazało się jednak, że czuję się tak, jakbym jeździła nim od lat a obsługa wszelkich dodatkowych funkcji jest po prostu intuicyjna.

Co więcej moja pierwsza przygoda z Audi A5 od razu wiązała się z pojechaniem w dłużą trasę. Po przejechaniu około 50 km pomyślałam, że jazda jest tak komfortowa, że właściwie mogłabym zająć się piciem stojącej w kubku obok mnie kawy i choćby robieniem makijażu, a samochód zapewne pojechałby sam… Oczywiście tego nie próbowałam, ale powinniście przekonać się, co mam na myśli podczas jazdy próbnej!

I nie ma co ukrywać, gdy wysiadłam z samochodu i jeszcze raz obejrzałam go z zewnątrz, wiedziałam, że na pewno do niego wrócę! Tym bardziej, że warunki zakupu Audi A5 i finansowania go kuszą… Sprawdź >>>>