Kategorie Moda

“Mała biała” – poważna konkurentka czarnej sukienki

Opublikowany

“Mała biała” latem jest nie mniej uniwersalna, jak jej czarny odpowiednik. Dodatkowo fantastycznie podkreśla opaleniznę. Kariera tej sukienki zdaje się przyspieszać i nabierać zawrotnego tempa. Podobnie jak czarne modele zmienia swój charakter w zależności od dodatków. Ze srebrnymi i złotymi szpilkami zadasz szyku. Dziewczęcy look uzyskasz zestawiając ją z modnymi pastelowymi dodatkami. Uważaj jednak na czarne … Czytaj dalej “Mała biała” – poważna konkurentka czarnej sukienki

Kategorie Moda

H&M Conscious Exclusive 2016 – jest już zapowiedź kolekcji!

Opublikowany

Zapowiedź H&M Conscious Exclusive 2016 trochę zaskakuje. Zobaczcie same! Zapowiedź H&M Conscious Exclusive 2016 Marka H&M poinformowała o nawiązaniu współpracy z z Musée des Arts Décoratifs mieszczącym się w Palais du Louvre w Paryżu. Najnowsza kolekcja H&M Conscious Exclusive będzie inspirowana archiwalnymi zbiorami muzeum. Pojawi się w sklepach za pół roku, ale już teraz są … Czytaj dalej H&M Conscious Exclusive 2016 – jest już zapowiedź kolekcji!

Kategorie Moda

Balmain x H&M – premiera już jutro!

Opublikowany

Już jutro będzie miała miejsce premiera najnowszej kolekcji Balmain x H&M! Ja już mierzyłam i mam swoich faworytów 🙂 Współpraca francuskiego domu mody Balmain oraz szwedzkiej sieciówki H&M wzbudza emocje już od miesięcy. Skutecznie na różne sposoby podsycały je obie marki. W sukience z kolekcji pojawiła się na długo przed premierą modelka Gigi Hadid. Już od … Czytaj dalej Balmain x H&M – premiera już jutro!