Kategorie Moda

Bajkowe suknie ślubne

Opublikowany Autor Beata
bajkowe suknie ślubne

Bajkowe suknie ślubne – marzenie z dzieciństwa

Chyba każda z nas jako mała dziewczynka marzyła, że kiedyś będzie brała ślub w przepięknej sukni ślubnej jakby wyjętej prosto z bajki o księżniczkach. Jeśli więc właśnie przygotowujesz się na swój ślub, to być może myślami wracasz do swoich dziecięcych marzeń i to właśnie taki model sukni poszukujesz. Bajkowe suknie ślubne również posiadają wiele, zróżnicowanych fasonów, więc z całą pewnością znajdziesz taką, w której poczujesz się wyjątkowo. Dziś postanowiliśmy poszukać paru inspiracji ślubnych w sieci, gdzie bajkowe suknie odgrywają główną rolę. Może dzięki nim łatwiej Ci będzie podjąć tą jedną z najważniejszych ślubnych decyzji.

Bajkowe suknie ślubne – spektakularne modele

Najbardziej spektakularne suknie ślubne 2017 to przede wszystkim suto zdobione modele o fasonie odwróconego kielicha kwiatu. Przepięknie uszyty dół sukni zazwyczaj wykonany jest z tiulu, który dodatkowo sprawia wrażenie, jakby suknia zrobiona była z lekkiego puchu. Niektóre modele ozdobione są także gdzieniegdzie koronką. Gór bajkowej sukni może mieć formę gorsetową (polecany dla pań o niezbyt dużym biuście i wąskich ramionach) albo góra może być nieco bardziej zabudowana. Zabudowana góra sukni sprawi, że nie będziesz musiała zakładać już bolerka, a i przy okazji ładnie ozdobi też Twoje ramiona, co z pewnością będzie stanowić dodatkowy urok.

bajkowe suknie ślubne 1
Bajkowe suknie ślubne / fot. Mon Cheri Bridals, Mila Nova, World of Bridal

Koronkowe bajkowe suknie ślubne

Jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej olśniewająco i zmysłowo zarazem, to możesz też zdecydować się na model posiadający więcej koronki zarówno na górze, jak i na dole. Tutaj możesz też wybrać nieco bardziej dopasowany do ciała model, gdyż koronka powinna być w centrum uwagi. Do takiej sukni nie musisz już dobierać zbyt ozdobnych dodatków. Najlepiej zdecyduj się na subtelną biżuterię oraz gładkie buty. Wtedy zachowasz stylowy umiar.

bajkowe suknie ślubne bajkowe
Koronkowe suknie ślubne / fot. Cobb Dress, Wish.com, Wedding Inspirasi

Krótkie bajkowe suknie ślubne

Kto powiedział, że suknia musi być długa, aby zasłużyć na miano bajkowej? Nie musi! W salonach ślubnych znajdziesz wiele przepięknych, krótkich modeli sukien, które również zachwycają swoim pięknem. Jeśli wiec nie jesteś fanką długich sukien, to spokojnie możesz wybrać krótszy model posiadający nie mniej wdzięku.

bajkowe suknie ślubne krótkie
Krótkie bajkowe suknie ślubne / fot. The Chic Find, Dress Directory, Mon Cheri Bridals

I jak? Które bajkowe suknie ślubne wpadły Ci w oko? Jeśli wybrałaś już jakiś model, to możesz już teraz przejść się do salonu ślubnego i spytać, czy mają coś podobnego. Powodzenia! Z pewnością będziesz wyglądać jak księżniczka!