Kategorie Moda

Buty ślubne Ksis – trio doskonałe w najnowszej sesji wizerunkowej

Opublikowany Autor Matylda

Buty ślubne Ksis to małe dzieła sztuki. W najnowszej sesji wizerunkowej marki znajdziecie wszystko co kocham: piękne obuwie (nie tylko) ślubne, retro i nawiązania do Wielkiego Gatsbiego.

Marka Ksis została założona przez dwie siostry uwielbiające piękne obuwie. W ich butiku sprzedawane się oryginalne buty ślubne. Ale nie tylko… Moim zdaniem te szpilki nadają się na każdą elegancką uroczystość, a niektóre z nich to małe dzieła sztuki użytkowej. Wizytę w Ksis polecam szczególnie przyszłym Pannom Młodym, które uważają, że białe buty to jedynie dodatek i same w sobie są brzydkie.

Pierwszy raz Pannę Młodą w kolorowych butach ślubnych widziałam kilka lat temu, a teraz trend wyraźnie się umacnia. Mnie zachwyca szczególnie w stylizacjach z krótką sukienką ślubną i “potarganym” welonem. W tym wydaniu bronią się nawet kolorowe baleriny, a szpilki wyglądają po prostu obłędnie!

Dużo kolorowych butów ślubnych znajdziecie w nowej kolekcji Ksis na sezon jesień-zima 2015. Jak zwykle zachwycają detalem i oryginalnymi zdobieniami. Pamiętacie suknie z gorsetami wyszywanymi piórami, które w minione wakacje wkładały gwiazdy na wielkie festiwale? Teraz przeniosły się na obuwie i wyglądają świetnie. Oprócz nich buty ozdobiono cekinami i unikatowymi broszkami. Dominująca kolorystyka to szlachetne złoto, brokat purpury, gołębie srebro, intensywny amarant i klasyczna biel.

W tym sezonie, siostry Ksis premierę najnowszej kolekcji butów i torebek wspierają klimatyczną, stylizowaną na Wielkiego Gatsby’ego sesją zdjęciową, której gwiazdą została znana dziennikarka Ewa Wojciechowska. Pomysł na sesję wiąże się z tym, że projekty światowej sławy projektantów dostępne w salonie Ksis wpisują się w epokę Hollywoodzkiego Great Gatsby i na powrót wychwalają kobiecość.