Kategorie Moda

Chabrowa sukienka stylizacje na lato

Opublikowany Autor Beata
chabrowa sukienka stylizacje

Chabrowa sukienka – dla każdej z nas!

W tym sezonie mamy sporo modnych kolorów. Możemy więc śmiało przebierać i wybierać te najlepsze. Jednym z takich kolorów jest chabrowy, czyli siostrzany odcień popularnego kobaltu. Kolor ten jest uwielbiany przez kobiety, ponieważ pasuje niemal do każdego typu urody. Doskonale podkreśla kolor oczu i wyostrza kolor włosów. Dzięki temu sprawia, że wyglądamy w nim znakomicie! Obecnie na czasie jest wyszukiwanie frazy “chabrowa sukienka stylizacje“. Nic dziwnego, ponieważ sukienka w tym kolorze to istny skarb. My również mamy dla ciebie trzy modne zestawienia z chabrową sukienką w roli głównej!

Chabrowa sukienka stylizacje – czerń i srebro

Kolor chabrowy doskonale komponuje się z klasyczną czernią oraz ze srebrem. W pierwszej stylizacji wybraliśmy więc chabrową sukienkę o ciekawym fasonie i wzorze w delikatne grochy. Zestawiliśmy ją z czarnymi, ażurowymi sandałami oraz ze srebrną kopertówką. Całość uzupełnia jeszcze srebrna biżuteria.

chabrowa sukienka stylizacje czerń
Chabrowa sukienka stylizacje – czerń i srebro / Zalando.pl

Chabrowa sukienka stylizacje – pomarańczowy

A co powiesz na połączenie dwóch modnych kolorów, czyli chabrowy i pomarańczowy? Takie zestawienie wygląda bardzo energetycznie! Właśnie dlatego, w kolejnej stylizacji wybraliśmy chabrową sukienkę o prostym fasonie i zestawiliśmy ją z pomarańczowymi sandałami na grubszym obcasie oraz z pomarańczową torebką kuferkiem. Do tego dopasowaliśmy jeszcze brązowy pasek oraz złotą biżuterię. Pasek ładnie zaznaczy talię, ale nie jest tutaj obowiązkowy.

chabrowa sukienka stylizacje pomarańczowy
Chabrowa sukienka stylizacje – pomarańczowy / Zalando.pl

Chabrowa sukienka stylizacje – róż

W ostatniej stylizacji z chabrową sukienką wybraliśmy koktajlowy model dopasowany w talii i zestawiliśmy go z różową ramoneską i różowymi czółenkami. Do tego proponujemy założyć szarą lub czarną torebkę oraz uzupełnić stylizację za pomocą srebrnej biżuterii.

chabrowa sukienka stylizacje róż
Chabrowa sukienka stylizacje – róż / Zalando.pl

Tak właśnie prezentują się nasze propozycje w postaci chabrowa sukienka stylizacje. Która z nich jest najlepsza? Poniżej znajdziesz jeszcze więcej niebieskich sukienek: