Kategorie Moda

Digel: wyjątkowe płaszcze i kurtki z najnowszej kolekcji

Opublikowany Autor Paulina

Digel jest międzynarodową marką o niemal osiemdziesięcioletniej tradycji, której produkty kupisz w niemal 3000 sklepów w 40 różnych krajach. Zdobyte przez dziesięciolecia doświadczenia kreatorów marki znajdują wyraz w doskonałym wyczuciu stylu i dbałości o najdrobniejsze detale. Właśnie te cechy sprawiają, że kurtki, płaszcze i pozostałe elementy kolekcji jesień-zima 2017 zaspokoją wymagania ceniących wysoką jakość indywidualistów. Na szczęście w wypadku tej marki świetna jakość nie idzie w parze z bardzo wygórowaną ceną. Dzięki temu ubrania Digel mogą (i powinny!) znaleźć się także w Twojej szafie.

Kurtki Digel w sportowym wydaniu

Marka Digel oferuje swoim klientom ubrania na każdą okazję. I choć możesz dowolnie miksować ze sobą style i różne części garderoby, na co dzień najlepiej sprawdzają się tradycyjne ciepłe kurtki puchowe. Możesz postawić na stonowane granaty lub efektowny i przyciągający wzrok pomarańcz.

kolaż, produkty dostępne na Digel.pl

Oczywiście o ostatecznym wrażeniu, jakie wywołasz decyduje oryginalne wykończenie kurtek. Może to być charakterystyczne pikowanie, łączenie różnych faktur czy zwracający uwagę odcień – projektanci marki sięgają po wiele ciekawych form, dzięki czemu możesz wybrać kurtkę najlepiej odzwierciedlającą Twój indywidualny styl.

Płaszcze i marynarki na zimę

Puchowa kurtka to “must have” w szafie każdego mężczyzny, ale trudno też obyć się bez okrycia wierzchniego w stylu casual elegance. W tej roli doskonale sprawdzą się wełniane marynarki oraz płaszcze. Jeśli chcesz wyglądać naprawdę stylowo, nie zapomnij o właściwym skomponowaniu pozostałych elementów garderoby. Kolor płaszcza możesz podkreślić wkładając koszulę w podobnym lub kontrastowym odcieniu. Stawiaj nie tylko na eleganckie szaliki, ale też na modne muszki, których w ofercie marki nie brakuje. Ciekawym sposobem na wykończenie stylizacji jest zastosowanie delikatnie wystającej z kieszeni poszetki.

Kolekcja Digel jesień-zima 2017

Jesteś ciekawy, co jeszcze znajdziesz w sklepach Digel w najbliższych miesiącach? Spójrz na mały przekrój najnowszej kolekcji jesień-zima 2017! Znajdziesz tu ciepłe golfy i swetry, przykuwające spojrzenia wełniane marynarki i wiele charakterystycznych detali, które nadadzą wyrazu każdej stylizacji oraz podkreślą Twój indywidualny styl.