Kategorie Moda

Gwiazdy na IMS Warsaw Fashion Street – weszliśmy do strefy VIP!

Opublikowany Autor Paulina
IMS Warsaw Fashion Street Agnieszka Włodarczyk

Kto pojawił się na IMS Warsaw Fashion Street? Jakie znane osobistości świata mody i których celebrytów można było spotkać przechadzających się po strefie VIP? Sprawdźcie!

IMS Warsaw Fashion Street 2016

Mamy za sobą kolejną, już XI edycję wydarzenia, podczas którejgo mogłyśmy podziwiać pokazy mody, a także skorzystać z wielu atrakcji i zobaczyć, co mają do pokazania wystawcy. Impreza odbyła się w ten weekend (25-26 czerwca) na Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie w Warszawie. W oficjalnej części mógł wziąć udział każdy, my natomiast sprawdzamy, co działo się w strefie VIP…

Gwiazdy, celebryci, projektanci – kto wśród nich?

Podczas porannych pokazów mody dla dzieci nie mogło zabraknąć znanych rodziców: Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Gwiazdy uczestniczyły także w charytatywnych pokazach, jak na przykład „Miniówka dla Sebastiana by Tape A L’oeil”, podczas którego zbierano pieniądze na rehabilitację pozostającego od dwóch lat w śpiączce chłopca.

W ogródku VIP pojawiły się takie nazwiska jak Joanna Racewicz, Daria Widawska, Agnieszka Włodarczyk, Jolanta Fraszyńska, Edyta Olszówka, Michał Lewandowski, Katarzyna Zawadzka, Andżelika Piechowiak, Dominika Ostałowska, Szymon Majewski, Łukasz Zagrobelny, Joanna Horodyńska, Magdalena Różczka, Ada Fijał, Julia Wieniawa, Marta Ścisłowicz oraz Marzena Rogalska.

Zobaczcie galerię zdjęć  wykonanych podczas IMS Warsaw Fashion Street 2016!