Kategorie Moda

H&M Conscious Exclusive 2016 – jest już zapowiedź kolekcji!

Opublikowany Autor Olimpia

Zapowiedź H&M Conscious Exclusive 2016 trochę zaskakuje. Zobaczcie same!

Zapowiedź H&M Conscious Exclusive 2016

Marka H&M poinformowała o nawiązaniu współpracy z z Musée des Arts Décoratifs mieszczącym się w Palais du Louvre w Paryżu. Najnowsza kolekcja H&M Conscious Exclusive będzie inspirowana archiwalnymi zbiorami muzeum. Pojawi się w sklepach za pół roku, ale już teraz są pierwsze zapowiedzi. Co Wy na to?

Już wiadomo, że twarzą kampanii H&M Conscious Exclusive 2016  zostanie paryska dyrektor artystyczna, koneserka stylu i propagatorka zrównoważonego rozwoju Julia Restoin Roitfeld.

– Promowanie tego niezwykłego projektu to dla mnie wielki zaszczyt. Uważam, że pomysł stworzenia kolekcji inspirowanej historią sztuki i mody jest rewelacyjny. Zwłaszcza, że kolekcja wykonana jest z innowacyjnych i zrównoważonych materiałów, które są przyszłością mody – mówi Julia Restoin Roitfeld. Znana ze swojego wyrazistego personalnego stylu Julia jest uosobieniem swobody, ekologii i nowoczesności w modzie.

Świąteczna kampania H&M z Katy Perry

Mam dla Was też coś bardziej aktualnego… Dwa dni temu ruszyła nowa kampania świąteczna z Katy Perry. Piosenkarka wciela się we wróżkę i wyczarowuje świąteczne postacie. Na ich tle możemy obejrzeć stylizacje z użyciem ubrań i dodatków z H&M. Zobaczcie klip promujący kolekcję, a więcej przeczytajcie TUTAJ!