Kategorie Moda

HM online – już wkrótce nowa kolekcja David Beckham Bodywear

Opublikowany Autor Kaja
HM online

HM online

W chwili obecnej szwedzka marka ma ponad 3500 sklepów. Klienci chętnie korzystają również z H&M online. W 1998 roku firma kupiła własne inicjały jako nazwę domeny. Oprócz regularnych kolekcji możecie kupić linie tworzone we współpracy z gwiazdami i znanymi projektantami. Byli to już Marni, Stella McCartney, Versace, Madonna, Kylie Minogue, Victor & Rolf, Karl Lagerfeld, Rei Kawakubo, Matthew Williamson, Sonia Rykiel, Jimmy Choo, Lanvin i Alexander Wang. Tym razem przyszła kolej na Davida Beckhama. Kolekcję David Beckham Bodywear również kupicie w HM online.

H&M w ostatnim półwieczu

H&M jest skrótem od pełnej nazwy Hennes & Mauritz. Historia marki zaczyna się w 1946 roku, kiedy to jej założycel  Erling Persson wrócił ze Stanów Zjednoczonych z pomysłem otwarcia sklepu. Chciał sprzedawać wysokiej jakości odzież w przystępnych cenach. Rok później jego marzenie się spełniło – powstała marka o nazwie “Hennes” (“Dla niej”). Dwadzieścia lat później Erling Persson kupił sklep Mauritz Widforss mieszczący się w Sztokholmie i uzupełnił ofertę o linię męską. Do pierwszego członu nazwy dołączył drugi: Mauritz (“Dla niego”).

David Beckham Bodywear

David Beckham Bodywear to przede wszystkim sportowe ubrania takie jak bluzy czy joggersy. Wiosenna kolekcja została też wzbogacona o nowe dodatki i świeże fasony. David Beckham zapewnia, że każdy jej element doskonale wpisuje się w jego styl i że w kolekcji nie ma ani jednej rzeczy, której sam by nie założył.

Proste fasony i kolorystyka obejmująca neutralne kolory została wzbogacona o ciekawe detale. Szwy pozostawiono na wierzchu, a raglanowe rękawy “udają” efekt znoszenia. Bluzy mają wszyte po bokach zamki błyskawiczne. T-shirty i podkoszulki mają niewykończone lamówki, zaś w joggersach wszystko zamki i troczki.

Kolekcja David Beckham Bodywear istnieje od 2012 roku i okazała się wielkim sukcesem. Najnowsza linia jedynie ją wzbogaci i wniesie powiew najnowszych trendów. Dostępna jest w sklepach H&M na całym świecie. Możesz ją kupić w HM online już od jutra, czyli 4 lutego.