Kategorie Moda

Kanarkowa sukienka – 4 rady do czego ją założyć

Opublikowany Autor Julita Buczek

Kanarkowa sukienka, będzie świetnie wyglądać w sezonie wiosennym. Dzięki wyrazistej barwie, bardzo dobrze skomponuje się z resztą wiosennego stroju w postaci pantofli na słupku i słomkowego kapelusza. Stylizacja w całości zbudowana na wiosennych elementach sprawdzi się w każdej sytuacji. Co należy wybrać do kanarkowej sukienki? Dzisiaj odpowiemy sobie na to pytanie.

Kanarkowa sukienka dla kogo?

Jeśli masz jasną cerę i blond włosy bez wątpienia jest to kolor stworzony dla ciebie. Cera śniada powinna postawić na mocniejszy odcień żółtego, tak aby podkreślić swoją urodę, a nie ją rozjaśnić. Chłodne odcienie żółtego przeznaczone są dla kobiet o cerze bardzo jasnej i czarnych włosach.

fot. materiały partnera, kolaż Modatu/ kanarkowa sukienka

1) Decydując się na ten kolor, powinnaś zdawać sobie sprawę z tego, że reszta stroju powinna być utrzymana w bardziej stonowanych barwach. Te dodatkowe kolory to blade róże czy szarości.

fot. popsu.gr/ kolaż Modatu, sukienka kanarkowa 2017

2) Kanarkowa sukienka będzie również świetnie wyglądać z mniej eleganckimi elementami, jeśli chcesz nosić ją na co dzień, wybierz klasyczny model trampek za kostkę. Dzięki temu całość wpisze się w casualowy, miejski klimat.

3) Ponadczasowe elementy też będą dobrze współgrać z kanarkową sukienką. Takim ubraniem może być zdecydowanie klasyczny model ramoneski czy beżowy trencz. Oba krycia wierzchnie sprawiają, że całość nadaje się na dwie różne okazje. Ramoneska na imprezę, a beżowy płaszcz do pracy.

4) Dodatkowe elementy, jakie również możesz połączyć z kanarkową sukienką na pewno znajdziesz w swojej szafie. Może to być srebrna lub złota biżuteria. Mała torebka lub jej większy odpowiednik, kiedy potrzebujesz bardziej codziennej wersji.

Jeszcze więcej modnych sukienek na wiosnę znajdziesz poniżej!