Kategorie Moda

Kąpielówki męskie – przygotuj się na wakacje!

Opublikowany Autor Beata
kąpielówki męskie

Kąpielówki – nie zapomnij o nich jadąc nad morze!

Wybierasz się na wakacje nad morzem? Myślami jesteś już na plaży, patrzysz na morskie fale i wylegujesz się na piasku? Znamy to! Ale czy na pewno masz już wszystko przygotowane do wyjazdu? Spakowałeś walizki, ubrania i… kąpielówki? No właśnie! Czy wiesz, jakie kąpielówki męskie są modne w tym sezonie i, na jakie warto się zdecydować? Mamy kilka propozycji, które z pewnością ci się spodobają. Może pośród nich znajdzie się idealny model dla ciebie!

https://www.instagram.com/p/BUOz6_vAnhD/?taken-by=speedo

Kąpielówki męskie 2017 – najładniejsze modele

Jeśli lubisz wycięte kąpielówki, to możesz zdecydować się na kąpielówki slipy. Obecnie najmodniejsze są kąpielówki adidas oraz kąpielówki speedo. Najczęściej wybierane kolory w tym sezonie to czerń łączona z niebieskim albo całe niebieskie kąpielówki przypominające kolor wody. Slipy kąpielówki są bardzo wygodne, jeśli lubisz pływać.

kąpielówki slipy
Kąpielówki męskie – slipy / Zalando.pl

Spodenki kąpielowe

Spodenki kąpielowe będą idealnym wyborem, jeśli nie przepadasz za mocno wyciętymi majtkami. Na plaży sprawdzą się świetnie, chociaż mogą okazać się niekomfortowe podczas pływania. Jeśli chodzi o kolorystykę, to jest ona bardziej zróżnicowana niż w przypadku slipów. Możesz wybrać modne odcienie czerwieni, żółty, zielony albo wzory w kwiaty, których nie powinieneś się obawiać.

kąpielówki męskie spodenki
Kąpielówki męskie – spodenki / Zalando.pl

Masz już wybrane swoje wymarzone kąpielówki męskie? Wybór odpowiedniego modelu z pewnością zapewni ci komfort oraz sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie na plaży. Poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych modeli: