Kategorie Moda

Już jest: bikini projektu Kendall Kylie Topshop

Opublikowany Autor Berenika
Kendall Kylie Topshop

Kendall Kylie Topshop

Kendall Kylie Topshop dwie kolekcje. Po sukcesie, jaki odniosły przyszedł czas na kolejną. Tym razem są to stroje kąpielowe i akcesoria plażowe. Dlaczego? Po pierwsze dziewczyny wychowały się w słonecznej Californii, więc plaża i słońce są dla nich czymś naturalnym.

Z każdą kolejną kolekcją szukamy z Kylie nowych wyzwań by poszerzać nasze doświadczenie. Strój kąpielowy to must-have na lato, więc jesteśmy tym bardziej podekscytowane tworzeniem specjalnej kolekcji dla TOPSHOP.

Kolorystyka kolekcji Kendall + Kylie dla Topshop

Tworząc kolekcję Kendall Kylie Topshop dziewczyny próbowały uchwycić klimat Los Angeles. Ich wybór padł na połączenie śmiałych barw z roślinnymi i zwierzęcymi printami. W kolorystyce kolekcji zwracają uwagę kobalt, koral i jaskrawe odcienie żółtego, na których tle wybijają się cętki i palmy. Wzrok przyciągają metaliczne wykończenia niektórych modeli bikini. Srebrne i złote detale fantastycznie podkreślają opaleniznę. Podobnie jak biały kolor jednego ze strojów kąpielowych.

Kendall Kylie Topshop
Kendall Kylie Topshop

Bikini czy jednoczęściowy strój  kąpielowy?

W kolekcji znalazły się zarówno jednoczęściowe stroje kąpielowe, jak i różnego rodzaju bikini. Możecie wybierać pomiędzy seksownymi, dość klasycznymi fasonami dwuczęściowych strojów kąpielowych lub postawić na bardziej sportowe wydanie. Ulubione bikini Kendall i Kylie z najnowszej kolekcji dla Topshop to te z ich imionami na gumkach. Nam przypominają nieco bieliznę proponowaną przez markę Calvin Klein, która od kilku miesięcy jest hitem wśród celebrytów i nie tylko. Czy propozycje znanych sióstr staną się równie popularne?

Kendall: Dobry stój kąpielowy musi się ładnie układać na ciele. Bez względu na to czy jest jednoczęściowy czy dwuczęściowy. Fason powinien pomóc uwydatnić atuty w najbardziej korzystny sposób by każda kobieta poczuła się pewna siebie.

Kendall Kylie Topshop
Kendall Kylie Topshop

Wśród strojów kąpielowych Kendall Kylie Topshop zwraca uwagę przede wszystkim różnorodność dostępnych modeli. Oprócz bikini oraz jednoczęściowych propozycji znajdziecie kuszące monokini. Przemyślane wycięcia w bardzo seksowny sposób eksponują ciało.

Jaki model z kolekcji podoba się wam najbardziej i dlaczego? Jak byście go zestawiły?
Kylie: Uwielbiam nasze dwuczęściowe bikini z czarnymi napisami Kendall + Kylie. Na co dzień wybrałabym klasyczny, czarny strój a na imprezę na plaży zielony lub srebrny.
Kendall: Najbardziej podobają mi się jednoczęściowe stroje. Wybrałyśmy szereg kolorów jak kobalt czy czerń żeby każda kobieta mogła je nosić na zmianę przez całe lato.

To jednak nie wszystko! Dziewczyny wiedzą, że strój kąpielowy nie wystarczy. Na plażę warto zabrać również sukienkę, spódnicę czy kombinezon, który w razie potrzeby na siebie narzucisz. Ich spódnice z frędzlami wydają się być idealnym dodatkiem do bikini!

A Wam które elementy kolekcji Kendall Kylie Topshop podobają się najbardziej?