Kategorie Moda

Kenzo x H&M [mamy zdjęcia z lookbooka!!!]

Opublikowany Autor Berenika
Kenzo x K&M

Kenzo x H&M

Od marca 2016 świat mody plotkuje o najnowszej kolekcji Kenzo x H&M. Szwedzka sieciówka cyklicznie nawiązuje współpracę z jednym z domów mody. Dzięki niej chce przybliżyć swoim klientkom świat wielkiego krawiectwa i ubrań prosto z nowojorskich i francuskich wybiegów. Prezentowane w ramach tych kolekcji propozycje są znacznie tańsze od projektów pochodzących bezpośrednio od projektantów, ale też znacznie droższe od zwykłych cen sieciówki. Przykładowo za sukienkę z kolekcji Balmain x H&M, która miała swoją premierę zimą 2015 roku trzeba było zapłacić około 2000 zł. Jest więc taniej niż w domu mody Balmain, ale niestety wciąż nie na kieszeń statystycznej Polki.

Pierwsze zdjęcia z lookbooka Kenzo x H&M

Kenzo x K&M
Kenzo x K& M (materiały prasowe)

Dziś do prasy przeciekły pierwsze zdjęcia zapowiadające lookbook H&M x Kenzo. Stylizacje obfitują w tygrysie wzory, kontrastowe kolory i obcisłe fasony. Miało być oryginalnie, wyszło nieco kontrowersyjnie. Gdy myślę o pojedynczych elementach stylizacji – jestem na tak. Gdybym miała stworzyć tygrysi total look jestem zdecydowanie na nie!

A co Wy sądzicie o kolekcji Kenzo x H&M, która 3 listopada trafi do wybranych sklepów w Polsce i na świecie? Już dziś wiadomo, że sprzeda się, jak świeże bułeczki. Ale czy na pewno warto stać z jej powodu w całonocnej kolejce?