Kategorie Moda

Kostium kąpielowy 2017: najpopularniejsze trendy z Instagrama

Opublikowany Autor Klaudia
Kostium kąpielowy 2017 (fot. Triangl)

Kostium kąpielowy 2017: trendy z Instagrama

Kostium kąpielowy 2017: zdecydowanym liderem z Instagrama jest kostium kąpielowy Triangl. Marka wyznacza trendy i podbija serca użytkowniczek serwisu na całym świecie, zbierając po 40-50 tys. polubień pod niemal każdym zdjęciem. W kolekcjach znajdziemy zarówno sportowe stroje kąpielowe, kostiumy kąpielowe jednoczęściowe, jak i bikini (kostium kąpielowy dwuczęściowy). To co z pewnością wyróżnia markę na tle innych to nietuzinkowe wzornictwo i ciekawe materiały, jakie zostały wykorzystane do wykonania czy wykończenia kostiumów. Wybrałyśmy dla was trzy najładniejsze kostiumy marki, które również podbił internet – sprawdźcie!

The Alix Midnight Velvet Shop Now

A post shared by TRIANGL (@triangl) on

New | ALESSIA French Floral Jacquard

A post shared by TRIANGL (@triangl) on

Now Online | SOPHIA The Floral One Piece #trianglgirls

A post shared by TRIANGL (@triangl) on

Kostium kąpielowy dla puszystych

Oczywiście znalezienie modnego kostiumu w niewielkim rozmiarze nie stanowi problemu. Jednak jeśli potrzebujecie kostium kąpielowy 2017 dla puszystych to również nie musicie się poddawać. Piękne modele w dużych rozmiarach proponuje marka Panache, gdzie znajdziemy np. kostium kąpielowy z wysokim stanem czy modele retro. W kolekcjach Triumph czy BonPrix nie brakuje kostiumów push up, ale znajdzie się także niejeden kostium kąpielowy jednoczęściowy wyszczuplający. Kostium kąpielowy dla puszystych powinien być wybrany ze starannością, ponieważ może świetnie wymodelować sylwetkę, jeśli wybierzemy właściwy model. Doskonale sprawdzają się zarówno modele jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe, ale ważny jest to, jakie elementy figury chcesz wyeksponować.

Kostium kąpielowy ciążowy

Wybierając kostium kąpielowy 2017 dla przyszłych mam możemy zarówno skorzystać z oferty dedykowanej kobietom w ciąży, jak i sięgnąć po zwykły model bikini z obniżonymi majtkami. Naszym faworytem jest tankini dla ciężarnych, które stanowi modny kompromis pomiędzy strojem dwu- i jednoczęściowym. Wiele młodych mam wspomina, że nie kupowały specjalnego kostiumu kąpielowego dla ciężarnych, co z pewnością ucieszy te z was, które nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy, zwłaszcza jeśli planują jedynie krótki urlop nad wodą.

Kostium kąpielowy 2017 (fot. Panache Swim)
Kostium kąpielowy 2017 (fot. Panache Swim)