Kategorie Moda

Kozaki ażurowe: trzy modne propozycje jak je nosić

Opublikowany Autor Klaudia
Kozaki ażurowe (fot. instagram.com/ruby190/, zalando)

Kozaki ażurowe stylizacje

Zastanawiasz się, jak nosić kozaki ażurowe? Przygotowałyśmy dla Ciebie aż trzy modne inspiracje! W pierwszym i drugim zestawie kozaki ażurowe doskonale uzupełniają codzienną stylizację. Na koniec proponujemy zestaw bardziej imprezowy – sprawdź koniecznie!

Ażurowe kozaki do spodni

W pierwszej stylizacji wykorzystałyśmy krótkie kozaki ażurowe, które doskonale prezentują się, kiedy wpuścimy w nie wąskie jeansy. Postawiłyśmy połączyć casual z inspiracjami w stylu boho, dlatego do ażurowych kozaków dobrałyśmy również bluzkę z koronkowym wykończeniem oraz piękną, kolorową biżuterię.

Ażurowe kozaki do spodni (fot. zalando, kolaż redakcja)
Ażurowe kozaki do spodni (fot. zalando, kolaż redakcja)

Kozaki ażurowe do spódnicy

Tym razem wybrałyśmy długie kozaki, a całość stylizacji utrzymana jest w bardziej kobiecym tonie. Połączyłyśmy w tej stylizacji różne odcienie kolorów natury, dzięki czemu look wygląda świetnie. Delikatne materiały oraz kobiece kroje dodają całości lekkości.

Kozaki ażurowe do spódnicy (fot. zalando, kolaż redakcja)
Kozaki ażurowe do spódnicy (fot. zalando, kolaż redakcja)

Kozaki ażurowe na imprezę

Jak nosić ażurowe kozaki w wersji imprezowej? Wystarczy wybrać małą czarną i całość wzmocnić rockowymi akcentami, takimi jak ramoneska i odważna biżuteria. W takim zestawie będziesz świetnie prezentować się zarówno w klubie, jak i na domówce!

Kozaki ażurowe na imprezę (fot. zalando, kolaż redakcja)
Kozaki ażurowe na imprezę (fot. zalando, kolaż redakcja)

Ażurowe kozaki i stylizacje z nimi w roli głównej są bardzo wszechstronne i wraz ze zbliżającą się wiosną będziemy chętniej po nie sięgać. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, że bez problemów możesz połączyć je zarówno ze spodniami jak i sukienką oraz mieszać ze sobą różne style. Teraz kozaki ażurowetanie, więc warto uzupełnić swoją szafę zanim jeszcze sezon na nie rozpocznie się na dobre – dzięki temu możesz zaoszczędzić pieniądze na np. dodatki do stylizacji z ażurowymi kozakami 😉

A jak Tobie podobają się buty ażurowe? Masz już swój typ na stylizację z kozakami w roli głównej? Poniżej znajdziecie także inne modne kozaki, które warto mieć w swojej szafie.