adidas Golf

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Adidas Golf - logo

adidas Golf

Odzież i obuwie z serii adidas Golf to idealne dopełnienie mody kreowanej przez gwiazdy tego sportu. Golf to sport zwykle uprawiany przez wyższe sfery jako idealne spędzenie wolnego czasu. Fascynacja siłą jaką trzeba włożyć w uderzenie kijem piłeczki golfowej, precyzja i kąt zetknięcia się ich, a także obserwowanie lotu – to właśnie kolekcja przygotowana z myślą o osobach, które rozumieją i praktykują ten sport i związany z nim “lifestyle”.

adidas Golf buty

Oferowane przez markę dla gry w golfa buty to urozmaicenie klasycznego wzorca obuwia golfowego. Do płaskiej i twardej podeszwy dodano wiele kolorów i modnych dla sportowych butów wzorów. Obuwie nie musi być smutne, dlatego nawet kobiety ucieszą się z możliwości dopasowania kolorów obuwia do koloru koszulki lub bluzy.


adidas Golf ubrania sportowe

Najnowsza kolekcja ubrań sportowych to linia wyrazistych i klasycznych kształtów połączona z charakterystycznym wykończeniem. Męskie koszulki polo, białe lub ciemno kolorowe spodnie materiałowe, czy kurtki zasuwane na suwak – całość w połączeniu z typowym obuwiem dopełnia całej stylizacji prawdziwego golfisty.
https://www.instagram.com/p/BFFYuMxR95A/

adidas Golf sklep

Najnowsze produkty z kolekcji golfowej można nabyć zarówno w licencjonowanych sklepach stacjonarnych marki adidas (dostępnych do znalezienia głównie w większych centrach i galeriach handlowych), a także za pośrednictwem partnerskich sklepów internetowych. Znajdziemy w nich rozmaite promocje i sezonowe wyprzedaże, dzięki którym bez ruszania się z domu uzupełnimy naszą szafę o brakujące elementy garderoby.