Adidas Superstar

Opublikowany Autor Paulina
adidas

Historia marki Adidas

Jeśli kojarzycie markę Adidas z wysokiej jakości obuwiem sportowym, jej historia pewnie Was zaskoczy. Po powrocie z frontu I wojny światowej młody Adolf Dassler nie mógł znaleźć pracy. Na zapleczu pralni swojej matki zaczął szyć buty. Ich górna część była zrobiona z płótna wykorzystywanego do szycia namiotów, zaś podeszwa z gumowej uszczelki zbiornika na paliwo. Ich największym atutem była… cena. Dzięki niej buty tworzone przez Adolfa Dasslera przekonały do siebie rodziców dzieci i młodzieży z okolicy. Adolf Dassler czynnie uprawiał sport i starał się do swoich butów przemycać jak najwięcej udoskonaleń, które pomogą lekkoatletą. Już w 1927 roku mógł otworzyć fabrykę, w której na początku lat 30. zatrudniał 70 pracowników. Do sukcesu butów Adidas (nazwa to pierwsze człony słów Adolf Dassler) przyczyniły się dobre wyniki startujących w nich olimpijczyków.

adidas superstar

Sklep Adidas Superstar jest dostępny online i stacjonarnie

Buty Adidas Superstar kupisz właściwie w dowolnym miejscu na świecie. Sklep marki znajdziesz zarówno w dużych galeriach handlowych, jak i mniejszych sklepach sportowych. Adidas Superstar najwygodniej jednak będzie zamówić w sklepie online. Chcesz zrobić zakupy jak najtaniej? Poszukaj odzieży i butów Adidas Superstar w najbliższym sklepie typu outlet. Przez cały rok możesz trafić na promocje sięgające nawet -70%.

adidas superstar
Adidas bluzy

Najpopularniejsze sneakersy

Damskie Adidas Superstar zyskały już miano kultowych. Najpopularniejsze są białe i czarne modele, jednak w najbliższych miesiącach hitem staną się buty z kolorowymi nadrukami. Cechą wspólną tych butów jest gruba gumowa podeszwa i charakterystyczna osłona na palce o nazwie shelltoe.

Oldschoolową wersją są Adidas Superstar II. Komfort podczas chodzenia zapewnia lekkość buta, idealne dopasowanie do kształtu stopy oraz góra wykonana z naturalnej skóry. My jednak cenimy je przede wszystkim za oryginalny design!

Bluzy i topy Adidas

Wśród oferty Adidas na uwagę zasługują też bluzy i topy. Obok jednokolorowych modeli z charakterystycznymi dla marki trzema paskami znajdziesz ciekawe wielobarwne propozycje. Bluzy Adidas mają wyraziste kolory oraz wielobarwne printy. Modele w kwiatowe wzory mogą stać się elementem luźnych miejskich stylizacji. Proponowane przez markę topy przyciągają wzrok modnymi nadrukami.