Aldo

Opublikowany Autor Paulina
ALDO

ALDO: tajemnica sukcesu znanych butów

Historia ALDO zaczyna się w 1972 roku, kiedy to jej założyciel Aldo Bensadoun zaczął podnajmować stoiska w sklepach odzieżowych. Pierwszy samodzielny sklep został otwarty dopiero 6 lat później w Kanadzie. Od tego momentu tempo rozwoju firmy staje się imponujące! W ciągu kolejnych dwóch lat otwarto prawie 100 sklepów. Do Europy uwielbiana na świecie marka ALDO i jej buty dotarły dopiero w 2002 roku. Zarówno szpilki jak i torebki momentalnie podbiły serca mieszkanek Wielkiej Brytanii. W krótkim czasie otwarto kolejne salony. Obecnie sieć liczy około 1500 sklepów stacjonarnych.

Aldo buty

Sklep on-line czy stacjonarny?

Kolekcja ALDO to buty i torebki, które można kupić w sklepach na terenie całej Polski. Jest to możliwe dzięki kilkunastu salonom na terenie całego kraju. Rozmieszczono je przede wszystkim w dużych centrach handlowych. To jednak nie jedyna możliwość. Najnowszą kolekcję ALDO znajdziesz również w sklepie on-line. Buty i torebki z najnowszych kolekcji są dostępne m.in. na Zalando, Domodi, Allani i w ofercie innych sklepów internetowych. Możesz w nich robić zakupy niezależnie od miejsca zamieszkania. Nie wstając z ulubionej kanapy wybierasz produkty, a następnie czekasz na dostawę. Przed finalizacją zakupów ALDO w sklepie on-line warto sprawdzić, ile dni masz na ewentualny zwrot.

ALDO: buty na każdą pogodę

Kolekcja ALDO to buty, które nawiązują do najświeższych trendów. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie: wygodne baleriny lub sandały na płaskim obcasie. Na wielkie wyjścia sprawdzą się różnokolorowe czółenka. Obok modeli wykonanych z gładkiej jednolitej skóry, znajdziesz błyszczące cekinami lub przyciągające wzrok detalami propozycje. Zwierzęce printy, metalowe ozdobniki czy łączenie kontrastowych materiałów i barw to tylko nieliczne z wielu możliwości, jakie znajdziesz w ofercie marki. Obok bardzo kobiecych i seksownych pozycji, zobaczysz również rockowe buty motocyklowe oraz wsuwane półbuty w stylu dandysa. ALDO proponuje buty, które możesz nosić niezależnie od okazji i dowolnie dopasować do nastroju  lub planowanej stylizacji.

Torebki, które pokochasz!

Znana marka proponuje nie tylko buty, ale również torebki. W jej ofercie zamieszczono wiele klasycznych modeli w stonowanych kolorach. Beż czy czerń to propozycje na przyjęcia, wyjście do teatru lub restauracji, ale również kolory idealnie wpisujące się w biurowy dress code. Ich przeciwieństwem są wielobarwne modele, które na zasadzie kontrastu łączą gładką skórę z toczoną lub z innymi materiałami.

Zwieńczeniem każdego looku są dodatki. Kolczyki, naszyjniki oraz kapelusze decydują o ostatecznym wyrazie całej stylizacji. Z tego powodu stały się ważnym elementem kolekcji na każdy sezon i zawsze znajdziesz je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach on-line.