AnamayaDesign

Opublikowany Autor Katarzyna ŻechowiczDodaj komentarz

Anamayadesign to hiszpańska marka z Wysp Kanaryjskich, która zajmuje się tworzeniem unikatowej garderoby o wysokiej jakości. Niespotykany design sukienek, spódnic i bluzek zawdzięczamy projektantce i założycielce marki Anie Belen Garcii, która z miłości do wysp wulkanicznych postanowiła uczynić je tematem przewodnim swoich projektów.

Inspiracje czerpane z natury

Zrzut ekranu 2016-07-25 o 20.17.18

Anamayadesign  pracuje tylko i wyłącznie na bazie kolorów inspirowanych środowiskiem naturalnym Wysp Kanaryjskich. Kolekcje odzwierciedlają więc całą gamę kontrastów: od granatowego oceanu, poprzez czarno-czerwoną lawę, aż po błękitne niebo czy biało-złoty piasek. Do realizacji ubrań używane są materiały wysokiej jakości takie jak jedwab, organiczna bawełna, wełna i muślin. Ponad to, wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, w miejscowej pracowni marki na Teneryfie.

Anamayadesign, czyli słońce i energia

anamaya1

Markę charakteryzuje awangardowy, świeży i pociągający styl. Jej celem jest ubieranie kobiet silnych, pełnych energii i optymistycznie nastawionych do życia, takich jak sama projektantka. Firmę kreuje wspólnota i bliskość, którą Ana tworzy razem z dyrektorem firmy Juanem Ramonem Garcią oraz z Jose Enrique Martinem. Swoje inspiracje czerpią również z podróży do Francji, Niemiec czy Włoch, gdzie na bieżąco poznają tamtejsze tkaniny, trendy, a co najważniejsze ludzi o optymistycznym usposobieniu. Ana to projektantka, która potrafi pracować godzinami nad projektem po to, aby przekazać w nim swoją energię i radość życia. „Myślę, że aby zmierzyć się z codziennym, szarym życiem potrzeba pozytywnego nastawienia, aczkolwiek ważniejsza wydaje mi się potrzeba samego dążenia do szczęścia i otaczania się pozytywnymi rzeczami. Dlatego staram się przekazywać radość w postaci moich ubrań”.

Oryginalne ale uniwersalne

13339617_1222839214415618_7433764947973621026_n-2

Kolorowe sukienki Anamayadesign znajdują uznanie klientek na całym świecie, bowiem w każdym zakątku globu istnieją kobiety, które swoje zadowolenie z życia wyrażają nie tylko uśmiechem, ale również ubiorem. Wielobarwne sukienki Anamayadesign dedykowane są także tym, którym tej energii i słońca brakuje. Ktokolwiek by je nie kupił, jedno jest pewne: dobry humor gwarantowany!

W parze z wygodą (naturalne, przyjemne w dotyku tkaniny, przemyślane kroje) i uniwersalnością (ubrania są idealne zarówno na wyjątkową uroczystość jak i do noszenia na co dzień) idzie świetne połączenie żywych kolorów Wysp i jasny przekaz: ciesz się życiem, doceniaj je i pokaż to innym!

Oryginalne sukienki Anamayadesign można nabyć online w Shop My Mood (www.shopmymood.com). Jego założycielka jest absolwentką Wydziału Mody Uniwersytetu Bolońskiego. Zmotywowana szczerą pasją do mody, przemierza świat w poszukiwaniu najciekawszych projektów, które zbiera w jednym, niepowtarzalnym miejscu jakim jest jej autorski sklep. Anamayadesign to jedna z jej ulubionych marek, dzięki temu, że oferuje nie tylko ubrania, ale przede wszystkim pozytywny stan ducha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *