AnamayaDesign

Opublikowany Autor Katarzyna Żechowicz

Anamayadesign to hiszpańska marka z Wysp Kanaryjskich, która zajmuje się tworzeniem unikatowej garderoby o wysokiej jakości. Niespotykany design sukienek, spódnic i bluzek zawdzięczamy projektantce i założycielce marki Anie Belen Garcii, która z miłości do wysp wulkanicznych postanowiła uczynić je tematem przewodnim swoich projektów.

Inspiracje czerpane z natury

Zrzut ekranu 2016-07-25 o 20.17.18

Anamayadesign  pracuje tylko i wyłącznie na bazie kolorów inspirowanych środowiskiem naturalnym Wysp Kanaryjskich. Kolekcje odzwierciedlają więc całą gamę kontrastów: od granatowego oceanu, poprzez czarno-czerwoną lawę, aż po błękitne niebo czy biało-złoty piasek. Do realizacji ubrań używane są materiały wysokiej jakości takie jak jedwab, organiczna bawełna, wełna i muślin. Ponad to, wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, w miejscowej pracowni marki na Teneryfie.

Anamayadesign, czyli słońce i energia

anamaya1

Markę charakteryzuje awangardowy, świeży i pociągający styl. Jej celem jest ubieranie kobiet silnych, pełnych energii i optymistycznie nastawionych do życia, takich jak sama projektantka. Firmę kreuje wspólnota i bliskość, którą Ana tworzy razem z dyrektorem firmy Juanem Ramonem Garcią oraz z Jose Enrique Martinem. Swoje inspiracje czerpią również z podróży do Francji, Niemiec czy Włoch, gdzie na bieżąco poznają tamtejsze tkaniny, trendy, a co najważniejsze ludzi o optymistycznym usposobieniu. Ana to projektantka, która potrafi pracować godzinami nad projektem po to, aby przekazać w nim swoją energię i radość życia. “Myślę, że aby zmierzyć się z codziennym, szarym życiem potrzeba pozytywnego nastawienia, aczkolwiek ważniejsza wydaje mi się potrzeba samego dążenia do szczęścia i otaczania się pozytywnymi rzeczami. Dlatego staram się przekazywać radość w postaci moich ubrań”.

Oryginalne ale uniwersalne

13339617_1222839214415618_7433764947973621026_n-2

Kolorowe sukienki Anamayadesign znajdują uznanie klientek na całym świecie, bowiem w każdym zakątku globu istnieją kobiety, które swoje zadowolenie z życia wyrażają nie tylko uśmiechem, ale również ubiorem. Wielobarwne sukienki Anamayadesign dedykowane są także tym, którym tej energii i słońca brakuje. Ktokolwiek by je nie kupił, jedno jest pewne: dobry humor gwarantowany!

W parze z wygodą (naturalne, przyjemne w dotyku tkaniny, przemyślane kroje) i uniwersalnością (ubrania są idealne zarówno na wyjątkową uroczystość jak i do noszenia na co dzień) idzie świetne połączenie żywych kolorów Wysp i jasny przekaz: ciesz się życiem, doceniaj je i pokaż to innym!

Oryginalne sukienki Anamayadesign można nabyć online w Shop My Mood (www.shopmymood.com). Jego założycielka jest absolwentką Wydziału Mody Uniwersytetu Bolońskiego. Zmotywowana szczerą pasją do mody, przemierza świat w poszukiwaniu najciekawszych projektów, które zbiera w jednym, niepowtarzalnym miejscu jakim jest jej autorski sklep. Anamayadesign to jedna z jej ulubionych marek, dzięki temu, że oferuje nie tylko ubrania, ale przede wszystkim pozytywny stan ducha.