ASICS

Opublikowany Autor Adam Magdziak
ASICS - logo

ASICS o marce

Firma ASICS została założona już w 1949 roku w Japonii, od razu ciesząc się dużym powodzeniem, a wszystko dzięki rekomendacji klientów ze względu na wyjątkową jakość wykonania produktów, na co szczególnie zwraca się uwagę i mocno ceni w branży sportowej.

ASICS odzież sportowa

Marka szczególnie zaangażowana jest w produkcję odzieży sportowej. Dostępne w ofercie modele męskie, damskie, jak i dziecięce, dostępne są w wariantach, które mocno bazują na konkretnych rodzajach uprawiania sportu i dopasowują pod nie swoją specyfikację. Mamy więc możliwość nabycie strojów lekkich i wygodnych, idealnych do biegania i ćwiczenia w domu, ciepłe ubrania sportowe (m.in. do biegania, lecz w chłodniejszych okresach), stroje przeznaczone do gry w konkretne sporty (piłka nożna, koszykówka).

ASICS buty

Firma w swojej ofercie posiada obuwie tworzone z myślą o mężczyznach i kobietach, które uprawiają aktywny tryb życia i jednocześnie cenią sobie wygodę i design. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach buty do biegania, do gry w piłkę nożną na dworze, do ćwiczenia na sali, to idealni towarzysze, którzy pomaga nam w naszej aktywności fizycznej i zadbają o komfort i bezpieczeństwo naszych stóp i nóg podczas ćwiczeń.
https://www.instagram.com/p/BKovHkJAkGd/

ASICS buty do biegania

Specyfika biegania jako aktywności fizycznej wymaga odpowiedniego podejścia, jeśli chcemy podejść do tego w sposób bardziej profesjonalny. Właśnie dla tych osób, marka posiada w swojej kolekcji buty do biegania – wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniające odpowiedni komfort dla stopy podczas wolnego truchtu i szybkiego sprintu. Nowoczesna technologia i wieloletnie badania przekładają się również na długofalowy komfort użytkowania, dzięki odpowiedniemu napowietrzeniu obuwia i możliwości oddychania stóp, czy wspieranie mięśni nóg i pleców podczas dużych obciążeń fizycznych.

ASICS sklep

Sportowe produkty marki, w tym odzież i obuwie sportowe dostępne są w sprzedaży zarówno poprzez partnerskie sklepy stacjonarne (dostępne w większych centrach i galeriach handlowych), jak i sklepy internetowe. W szczególności warto zainteresować się sklepami internetowymi, ze względu na wygodę z ich korzystania, możliwość uczestnictwa w często występujących akcjach promocyjnych i sezonowych wyprzedażach.