Banana Republic

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Banana Republic - logo

Banana Republic

Marka Banana Republic została założona w 1978 roku przez Mel i Patricię Ziegler. Nieco później, w 1983 roku markę wykupiła firma GAP. W przeciwieństwie do GAPa posiadającego kolekcje w klasycznym stylu, ta marka prezentuje nowoczesne i młodzieżowe trendy. Pierwszą, oficjalną ambasadorką marki została Olivia Palermo (w 2016 roku).

Banana Republic bluzy damskie

Wśród bogatej kolekcji odzieży damskiej, znajdziemy między innymi, prócz klasycznych bluzek, czy sukienek – bluzy damskie, które w chłodniejsze dni staną się idealnym kompanem każdej kobiety. Firma w dużym stopniu kładzie nacisk na wysoką jakość surowców, co przekłada się na duży komfort użytkowania jej odzieży.

New temps. New arrivals. Excited about both. Shop soft, cozy, pretty pieces now. #itsbanana

A photo posted by Banana Republic (@bananarepublic) on


Banana Republic bluzy męskie

Męskie bluzy często towarzyszą facetom podczas chłodniejszych dni. Są wygodne, zapewniają odpowiedni poziom ciepła, a jeśli są odpowiednio wykonane to również nie ograniczają swobody ruchów. Właśnie na to zwraca uwagę marka, tworząc modne i wygodne kroje męskich bluz z bawełny.

Banana Republic spodnie męskie

Mężczyzna bez spodni jest jak… mężczyzna bez spodni! W szafie każdego faceta powinno znaleźć się kilka par spodni – jeansów, czy spodni materiałowych. Marka tworząc męską odzież ma na uwadzę wygórowane wymagania mężczyzn, co do jakości produktów, dlatego zapewnia im nie tylko wysokiej jakości materiały, lecz również wygodne kroje.

The Grey Herringbone Blazer. Our go-to, timeless, perfectly-tailored classic. Now yours too. #BRMens #StyleCouncil

A photo posted by Banana Republic (@bananarepublic) on


Banana Republic sklep

Produkty marki możemy nabyć za pośrednictwem sklepów internetowych. Łowcy okazji i osoby lubiące kupować dobre produkty w niskich cenach na pewno skorzystają z ofert dostępnych w e-sklepach. Znajdziemy w nich najnowsze kolekcje w okazyjnych cenach, a czasem trafi się możliwość zakupu odzieży z poprzedniej kolekcji w wyprzedaży.