Barbour

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Barbour - logo

Barbour o marce

Marka Barbour (J. Barbour & Sons) posiada wieloletnią tradycję produkcji odzieży. Powstała w 1894 roku, zaczęła produkcję wodoodpornych płaszczy, z których jakości znana jest do dziś (legendarna kurtka wiatrówka “Barbour jacket” i jej charakterystyczny design kojarzony jest z wielu filmów kinowych i produkcji telewizyjnych). Obecnie marka to znacznie rozszerzony asortyment, obejmujący m.in. ubrania na co dzień dla kobiet i mężczyzn, a także stylowe dodatki i akcesoria.

Barbour kurtki

Obecnie marka produkuje nie tylko swoje klasyczne kurtki wodoodporne (powstałe dzięki opracowania metody woskowania bawełnianych tkanin). Zajmuje się również produkcją innych kurtek dla kobiet i mężczyzn, które na co dzień towarzyszą w chłodniejsze sezony wielu Brytyjczykom i Europejczykom.

Barbour kurtki damskie

Doświadczenie powstałe przez okres ponad 100 lat produkcji kurtek przekłada się na jakość wykonania, jak i mądrość w wyborze surowców na swoje produkty. Dzięki temu firma może produkować kurtki damskie, które nie tylko są ładne i stylowe, lecz również posiadają gwarancję jakości. Dobór akcesoriów do dostępnych kurtek – przejściowych, pikowanych, czy typowo zimowych, nie będzie w tym przypadku problematyczny, jako że firma zajmuje się również produkcją szali, czapek i innych akcesoriów, które idealnie dopełnią stylizacje.


Barbour kurtki męskie

Mężczyźni poszukujący jakości bez problemu znajdą ją w produktach marki. Specjalistyczne kurtki wodoodporne, przejściowe, jak i na okresy zimowe zapewnią nie tylko komfort użytkowania, lecz również wytrzymałość na lata. Dobór odpowiedniej czapki, czy ciepłego szalika nie będzie dla panów żadnym problemem, dzięki dostępnych w kolekcjach różnym akcesoriom.

Barbour sklep

Bogata kolekcja odzieży i akcesoriów marki dostępna jest do nabycia za pośrednictwem sklepów internetowych. Znajdziemy w nich wszystkie najnowsze produkty z aktualnych kolekcji, jak również możemy spodziewać się sporych obniżek i sezonowych promocji.