Crocs

Opublikowany Autor Paulina
Crocs buty

Skąd się wzięły buty Crocs?

Istniejąca od lat 90. marka jest najlepszym przykładem ilustrującym powiedzenie “potrzeba matką wynalazków”. Trzech przyjaciół podczas wakacji na Karaibach zauważyło, że sklejona pianka nie ślizga się na pokładzie łodzi. Jej dodatkową zaletą jest to, że się nie brudzi. Postanowili wyprodukować z niej buty plażowe. Pierwsze modele zaprezentowali na Florydzie podczas Boat Show – wyprzedały się na pniu! Tak zaczął się sukces nowej marki. Crocs dla dzieci, damskie i męskie są przedmiotem pożądania na całym świecie. Na czym polega ich fenomen?

Najpopularniejsze buty Crocs

Oferta obuwia wykonanego z kolorowej pianki jest niesamowicie szeroka. Najpopularniejsze modele to:

  • Crocs dla dzieci,
  • Crocs sandały,
  • baleriny,
  • kalosze,
  • klapki,
  • trampki.

Modele tworzone z myślą o dzieciach są niesamowicie kolorowe. Możecie wybierać spośród jednolitych propozycji, ale prawdziwym hitem jest obuwie przedstawiające bohaterów znanych bajek. Autka, samoloty, a może ukochana księżniczka Disney’a? To tylko nieliczne z wielu możliwości.

Crocs najtaniej
Crocs najtaniej: wyprzedaż na Zalando.pl

Dzieciaki uwielbiałyby te niesamowicie lekkie buciki nawet bez kolorowych nadruków. Nie ma chyba drugich butów, które tak łatwo jest założyć i zdjąć. Każda mama i brzdąc wie, jak bardzo ta cecha przydatna jest na plaży oraz placu zabaw. Piasek trzeba wysypywać co chwilę i maluch może poradzić sobie sam. Do tego klapki mają pasek trzymający piętkę, dzięki któremu nie zsuną się z nogi podczas zabawy w berka. Są przewiewne i niemal nie czuć ich na stopie.

Za tę wygodę pokochali je również dorośli. Dla nich wymyślono modele w stonowanych kolorach, ale to nie znaczy, że w ciepłe wakacyjne miesiące nie sięgamy po wielobarwne klapki. Chętnie nosimy je nie tylko na plażę, ale również w czasie wolnym podczas weekendów.

Crocs wyprzedaż

Gdzie można kupić produkty marki Crocs najtaniej? Czekajcie na wyprzedaż! W przypadku dorosłych sprawa jest prosta, bo możecie podczas powakacyjnych przecen kupić klapki z myślą o nadchodzącym sezonie. Niestety w przypadku dzieci właściwie niemożliwe jest przewidzenie, jaki rozmiar stopy maluch będzie miał za rok. Ale warto szukać okazji w Internecie. Wiele sklepów online oferuje stałe rabaty i znacznie korzystniejsze oferty niż sklepy płacące wysokie czynsze w galeriach handlowych. Pamiętajcie też, że kupując przez internet, zawsze macie prawo zwrotu.

Gdzie kupić kolorowe klapki?

Crocs Polska gwarantuje, że znajdziecie sklep w każdym większym mieście w naszym kraju. Na poszukiwania możecie udać się do galerii handlowych, w których najczęściej znajdziecie stoiska na środku korytarzy z ofertą kolorowych butów z pianki.

Nawet jeżeli uważacie, że wyglądają niemal kosmicznie, zapewne pokochacie je za lekkość (zaledwie 160 gramów!) i sposób, w jaki dopasowują się do stopy właściciela. Ich umycie ogranicza się do przetarcia gąbeczką i spłukania wodą. Dzięki zawartości opiłków srebra klapki są antybakteryjne.

Sądzicie, że uda Wam się nie pokochać butów Crocs?