Cross Jeans

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Cross Jeans logo

Cross Jeans o marce

Jak sami o sobie piszą, Cross Jeans to jeansowa marka lifestyle’owa. Zajmuje się tworzeniem kolekcji odzieżowych już od lat 90-tych, a główne centra marki znajdują się w Berlinie i Warszawie. Nowoczesne kroje, inspiracja klasyką, wysoka jakość materiału i wygoda i funkcjonalność to kilka cech opisujących sezonowe kolekcje wprowadzane przez markę na rynek. Zapewne fani jeansowych produktów dobrze znają tę markę, lecz dzięki jej innowacyjności i ciągłemu rozwojowi, ta ciągle poszerza grono fanów i trafia do nowych odbiorców.

Cross Jeans jeansy

Szeroka kolekcja spodni jeansowych, wykonanych z wysokiej jakości materiału dostępna w wielu krojach i designie dopasowanym do wieku. Marka jednak duży nacisk kładzie na młodzież i nowoczesne, wygodne kroje. Krzykliwość nie jest w naturze marki, więc możemy spodziewać się w jej kolekcji bardziej klasyczne spodnie, o ponadczasowych krojach, lecz przemyślanym designie.

Feeling good! #CrossJeans #denim #DenimForLife #spring #SpringCollection #pants #jeans

A photo posted by Cross Jeans (@cross_jeans) on

Cross Jeans sklep internetowy

Marka dostępna jest do nabycia zarówno za pośrednictwem standardowej dystrybucji detalicznej w sklepach firmowych i partnerskich (często dostępnych w dużych centrach i galeriach handlowych). Produkty z ostatnich kolekcji można również nabyć w sklepach internetowych, gdzie często trafimy na promocje i okazyjne oferty. Warto śledzić strony partnerskie, jako że mogą organizować wyprzedaże kolekcji, a dla stałych klientów przyznawać dodatkowe rabaty.