DC Shoes

Opublikowany Autor Adam Magdziak
DC Shoes - logo

DC Shoes

Marka DC Shoes to amerykańska marka produkująca nie tylko obuwie, lecz również i odzież sportową. Firma została założona w 1993 roku przez Keba Blocka i Damona Way’a, dwóch zapalonych sportowców, którzy chcieli tworzyć odzież i obuwie wysokiej jakości spełniające wysokie wymagania odbiorców. Obecnie marka należy do niemniej znanej firmy odzieżowej “Quicksilver”. Marka skupia się przede wszystkim na odzieży i obuwiu, które jest przeznaczone dla stylu typowo skate’owego, lecz nie tylko. W swych najnowszych kolekcjach posiada bowiem szeroki asortyment dla fanów innych sportów, w tym sportów zimowych, snowboardu, jazdy na rowerach typu BMX, czy fanów motoryzacji i motorów.


DC Shoes buty

Marka, prócz nowoczesnej sportowej odzieży i luźnych, do noszenia na co dzień, kolekcji ubrań, zajmuje się produkcją wysokiej jakości obuwia. Produkowane przez markę trampki, buty skejtowe, czy półbuty wsuwane, cechują się wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji. To również najwyższy komfort i wygoda noszenia obuwia, sprawdzane codziennie przez tysiące sportowców, którzy nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek niewygodę. Sporty ekstremalne, czy po prostu aktywność fizyczna, wymagają maksimum poświęcenia się wysiłkowi lub idealnemu wykonaniu danego zadania i nie ma w tym procesie miejsca na niewygodę.


DC Shoes trampki

Utrzymane w klasycznym stylu, z odrobiną nowatorstwa lub wystylizowane na sportowe obuwie trampki dostępne w najnowszych kolekcjach marki to idealne obuwie do noszenia na co dzień, jak i do uprawiania aktywności fizycznych. Wygodna i miękka podeszwa, solidne sznurowanie dają gwarancję wytrzymałości i przetrwalności tego obuwia. Każda wizja trampek jest nieco inna, lecz wszystkie z nich to połączenie mody, jakości i wygody na jaką każdy powinien zasługiwać.

DC Shoes sklep

Produkty marki DC z najnowszych kolekcji dostępne do nabycia za pośrednictwem różnych sklepów internetowych. Rozmaite promocje i częste wyprzedaże pozwolą nam na wypełnienie naszej szafy o brakujące elementy garderoby w stosunkowo niskich cenach.