Ecco

Opublikowany Autor Paulina

Duńska firma Ecco pochodzi z miasta Bredebro. Istnieje już ponad 50 lat – została założona w 1963 roku. Swoją pozycję na rynku mody zawdzięcza ogromnej staranności wykonania oraz dobrej jakości obuwia. Marka stawia też na nowe technologie. Wśród nich można wymienić sposób łączenia cholewki z podeszwą poprzez wtryskiwanie jednej w drugą. Proces ten nie wymaga szwów ani kleju.

Ecco online

Ecco buty

Ecco proponuje bardzo wygodne buty. Punktem wyjścia podczas ich projektowania i produkcji jest ludzka stopa, jej fizjonomia i naturalne ruchy. Wśród kilku dostępnych linii dużą popularnością cieszą się buty Gore Tex. Gore Tex to również nazwa wodoszczelnej i wiatroodpornej tkaniny, która jednocześnie oddycha. Zastosowano w niej dwie warstwy przedzielone membraną z mikroskopijnymi otworami. Są tak małe, że nie przepuszczają wody do środka, ale odprowadzają cząsteczki pary wodnej znajdujące się wewnątrz buta.

Biegacze cenią natomiast Ecco Biom. Ich zaletą jest doskonała amortyzacja oraz ergonomia. Wszystkie linie obuwia łączy kolorystyka. Barwy są bardzo spokojne. Dominują szarości, beże, brązy i czerń. Można zauważyć charakterystyczną skandynawską oszczędność zarówno w formie, jak i w kolorystyce.

Ecco online

Ecco ma swój sklep firmowy w Polsce w zaledwie kilku miejscach. Z tego powodu dużą popularnością cieszą się zakupy Ecco online. Ale nie tylko dlatego… Bardzo często sklepy internetowe proponują klientom znacznie większe rabaty niż stacjonarne. Wielu klientów wybiera buty w zwykłym sklepie, by następnie z dużym rabatem kupić je online. Są też tacy, którzy postępują dokładnie na odwrót: najpierw porównują poszczególne modele w internecie i czytają opinie na ich temat, a następnie kupują w sklepie stacjonarnym. Niezależnie od tego, w jaki sposób dokonujecie zakupu, pamiętajcie o zachowaniu paragonu. Jest jedyną podstawą do złożenia reklamacji.

Ecco outlet

Buty duńskiej marki możesz kupić w mocno obniżonych cenach w sklepach typu outlet. Najczęściej znajdziesz tam starsze kolekcje, ale czasem udaje się trafić na najnowsze modele. Warto też obserwować wyprzedaże w sklepach online. Bez wychodzenia z domu czasami udaje się upolować duże rabaty. W sklepie Zalando.pl część kolekcji ma obniżone ceny. Zajrzyj i przekonaj się, czy znajdziesz coś dla siebie!