Filippa K

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Filippa K - LOGO

Filippa K

Marka Filippa K pochodzi ze Szwecji, skąd stara się czerpać inspiracje do swoich kolekcji dystrybuowanych na cały rynek europejski. Skandynawski minimalizm w połączeniu z nowoczesnymi krojami tworzą idealne połączenie, które przekonuje do siebie tysiące kolejnych klientów. Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach, które potrzebują idealnego podkreślenia swojej indywidualności i mężczyzn, chcących pokazać swoje wizję mody.

Filippa K ubrania

Najnowsze kolekcje ubrać marki to proste, czyste kroje o widocznej wizji tworzenia wysokiej jakości ubrań, które nie mają zbytnio ozdabiać człowieka, ale raczej podkreślać zalety jego sylwetki, postawy i stylu życia. Wysokiej jakości surowce i materiały używane do produkcji odzieży są powodem dla którego odzież jest odpowiednio wyceniona, lecz jej długa “przeżywalność” sprawia, że jest to naprawdę opłacalny zakup.


Filippa K buty

Buty z najnowszej kolekcji marki to zarówno ciekawe propozycje dla pań, jak i panów. Dostępne są niezobowiązujące i luźne typy obuwia, jak trampki skórzane, czy klapki na obcasie. Marka jednak nie zapomina o ważnym elemencie “wyjściowych” stylizacji jakim jest eleganckie obuwie, proponuje więc takie rozwiązania jak męskie eleganckie skórzane buty, natomiast kobietom dla przykładu przedstawia oksfordki, anckle boot i półbuty wsuwane.

We love seeing our classic 'Kate Low Sneakers' out and about. #Filippakessentials

A photo posted by Filippa K (@filippa_k) on


Filippa K sklep internetowy

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji marki można z powodzeniem zamówić za pośrednictwem sklepów internetowych. Dostępne w nich produkty można zamówić z myślą o nas, lub naszych najbliższych dzięki czytelnym informacjom o numeracji i rozmiarach produktów, a w przypadku niezgodności bez problemowo powinniśmy móc towar wymienić na inny. Rozmaite akcje wyprzedażowe i sezonowe obniżki cen zachęcą nas do uzupełnienia naszej garderoby.