Furla

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Furla logo

Furla

Furla jest włoską firmą z historią. Założona w 1927 roku w Bolonii, od prawie 100 lat tworzy wysokiej jakości ekskluzywne torebki, akcesoria i obuwie, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wszystko to z dbałością o jakość wykonania i modny design.

Furla torebki

Marka produkuje swoje towary z najwyższą dbałością o detale. Jakość wykonania, jak i same surowce z których pochodzą torebki to gwarancja dobrego zakupu. W ofercie na różne sezony dostępne są różne rodzaje torebek wykonanych ze skóry, w tym:

  • torby na ramię;
  • kosmetyczki;
  • aktówki;
  • torby na laptopa;
  • torby na zakupy.

Klasyczne, zachowawcze kształty przemieszane są w kolekcjach z produktami nowatorskimi o nowej, świeżej energii i niecodziennych kolorach. Klasyczny beż, czerń, czerwień i biel, znajdą tutaj dla towarzystwa produkty casualowe, jednocześnie utrzymujące klasę i elegancje, jak pozostałe produkty z kolekcji.
Marka to również seria obuwia dla kobiet. Buty, półbuty i szpilki wykonane ze skóry, z miękką skórzaną wkładką dla komfortu stóp, idealnie dopełnią naszą kreację na co dzień, do pracy, a także na wyjście na miasto.


Furla portfele

Wysokiej jakości surowce, z których wykonywane są elementy różnych kolekcji, także mają okazje być “przekute” do pokaźnej i luksusowej serii portfeli dla kobiet i mężczyzn. Marka posiada rozmaite modele i projekty portfeli, a wszystkie z nich pilnują gwarancji jakości firmy. Portfele z zapięciem na guzik, na zamek, bez zapięcia, dostępne są w różnych kolorach i projektach, i stoją na straży naszej elegancji i stylu.

Furla sklep internetowy

Rozbudowane kolekcje obuwia, torebek i akcesoriów możemy nabyć zarówno w klasycznej sprzedaży w sklepach firmowych marki i butikach (zwykle dostępnych w galeriach i większych centrach handlowych), jak również za pomocą e-sprzedaży w sklepach internetowych. Chcąc dostać produkty niedostępne w klasycznym modelu dystrybucji możemy udać się na rozmaite platformy cyfrowe z ofertą marki. Prócz sporej oferty z aktualnych kolekcji powinniśmy również mieć okazję nabycia produktów w niższych, atrakcyjnych cenach.