GAP

Opublikowany Autor Beata
GAP logo

Marka GAP jest jedną z największych marek odzieżowych na świecie. Została założona w San Francisco w roku 1969 przez małżeństwo – Donalda i Doris Fisher. Ciekawa jest historia samej nazwy firmy. Otóż GAP (ang. luka) symbolizuje rosnące różnice pokoleniowe, które natężały się w okresie rozkwitu ruchów hippisowskich w tamtych czasach. Powodem do założenia własnej firmy odzieżowej dla Fisherów było sfrustrowanie brakiem profesjonalnej obsługi klienta oraz wyraźny niedostatek modnych ubrań na rynku odzieżowym. Małżeństwo zaczęło więc swoją przygodę z rynkiem modowym od wyprodukowania jednego modelu jeansów, który stał się tak popularny, że z czasem marka rozszerzyła swój asortyment o wygodne t-shirty, bluzy i kurtki. Dzięki temu w latach 70. stała się prawdziwym prekursorem nonszalanckiej elegancji połączonej z luzem i wygodą. W tamtych czasach każdy chciał mieć ubrania marki GAP.

Marka do dziś zachwyca swoją umiejętnością łączenia casualowego stylu z komfortem noszenia. Obecnie posiada linie dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. W asortymencie marki znajdziemy również odzież sportową.

GAP bluzy

GAP bluzy
GAP bluzy damskie / Zalando.pl

Najpopularniejszym rodzajem odzieży proponowanej przez tę amerykańską firmę są bluzy rozpoznawalne na całym świecie. Damska bluza GAP jest obecnie niezwykle modną propozycją. Kobiety bardzo chętnie adaptują bluzy tej marki do swoich codziennych stylizacji. Łączą je w najróżniejszych kombinacjach, zarówno ze spodniami, jak i z sukienką czy spódnicą. Męskie modele zapewniają komfort i dodają stylizacją nieco luzackiego charakteru. Fani mody z każdego zakątka świata pokochali te bluzy, które możemy dostać w wielu ciekawych fasonach i najmodniejszych kolorach sezonu.

GAP Sklep

Gdzie kupić odzież tej marki? Najlepszym wyjściem jest poszukanie jej w sklepach internetowych albo odwiedzenie oficjalnego internetowego sklepu gap.com. Trzeba się jednak liczy z tym, że wtedy towar będzie wysyłany do nas z zagranicy. Jeśli nie chcesz ryzykować, to zawsze możesz poszukać tej marki w ofertach polskich sklepów online na przykład Zalando.pl i wielu innych. Jeżeli chodzi o Polskę, to niestety od roku 2015 marka zaczęła zamykać wszystkie swoje sklepy, jakie posiadała na terenie naszego kraju. Znajdowały się one między innymi w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Nie wiadomo, czy sklepy te powrócą jeszcze na nasz rynek, dlatego obecnie jedną możliwością zakupienia odzieży tej firmy są sklepy online.