Gaudi

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Gaudi - logo

Gaudi

Marka Gaudi została założona w 1990 roku we Włoszech, lecz dopiero 10 lat później dotarła do Wschodniej Europy. Początkowo sukces odniosła na Słowacji, by potem móc rozszerzyć swoją działalność również w krajach takich jak Czechy, Węgry i Polska. Marka stara się nadać kobietom indywidualny i nietuzinkowy styl. Czuć w niej włoskie inspiracje, które idealnie pasują również do naszych klimatów – zarówno w gorące lato, jak i mroźną zimę.

https://www.instagram.com/p/BMfn5uWBF03/

Gaudi odzież

Odzież damska proponowana przez markę to różne style, dopasowane do pór roku i wizerunku danej kobiety. Promują indywidualność i nadają charakteru, wzmacniając pewność siebie. Każda kobieta powinna znaleźć w kolekcji coś dla siebie – począwszy od koszulki, czy bluzki z długim rękawem, po cardigany, spodnie materiałowe, czy spódnice ołówkowe i sukienki koktajlowe.

https://www.instagram.com/p/BMiRi5MgyMV/

Gaudi buty

Kolekcja damskiego obuwia to różne kroje i nowoczesne, włoskie wzornictwo. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym skóry, buty mają za zadanie przetrwać najcięższe postawione im warunki, by zawsze świetnie wyglądać. Najnowsza kolekcja butów obejmuje między innymi botki na obcasie, botki na platformie, szpilki, kozaki na platformie, kozaki na obcasie i inne.

https://www.instagram.com/p/BMX5evMheQa/

Gaudi sklep internetowy

Produkty marki z najnowszych kolekcji dostępne są do nabycia między innymi za pośrednictwem partnerskich sklepów internetowych. Obecne są w nich zarówno kolekcje odzieży, jak i obuwia, które dostaniemy w atrakcyjnym cenach. Ponadto prawa sklepów internetowych i sporej konkurencji sprawiają, że możemy spodziewać się w nich częstych obniżek cen i różnych, sezonowych wyprzedaży.