Geox

Opublikowany Autor Paulina
geox

Geox- buty łączące naturę z technologią

Geox to buty, których nazwa łączy greckie słowo “geo” (ziemia) z literką “x” symbolizującą nowoczesne technologie, które chroni aż 40 różnych patentów. Dzięki nim możliwe stało się zachowanie harmonii i stworzenie stopom komfortowych warunków. Perforowana podeszwa z membraną sprawia, że skóra swobodnie oddycha, ale woda nie przedostaje się do środka. Stopa nie poci się latem, ani nie marznie podczas chłodów.

Geox buty

Buty Geox charakteryzuje bardzo nowoczesny design nawiązujący do tego, co możemy zobaczyć podczas pokazów mody. W sezonie wiosna/lato 2016 wiele modeli pokrywa modne złoto i srebro. Projektanci chętnie łączą je z matowymi elementami albo modnymi pikowaniami. Kolekcja obejmuje trampki, baleriny, szpilki, a nawet sneakersy. Geox dla dzieci to propozycje wielobarwnych, wesołych bucików, które z łatwością trafią w gusta Waszych szkrabów. Co najważniejsze zapewnią im wygodę podczas codziennego poznawania świata.

Niesamowita historia butów Geox

Moretti Poregato nie lubił przegrzewania się stóp podczas joggingu, więc wywiercił w swoich butach malutkie otwory. To oczywiste rozwiązanie zostało całkowicie zignorowane przez marki obuwnicze i dlatego przedsiębiorczy Włoch postanowił otworzyć własną firmę. Gdy zaczynał w latach 90. zatrudniał jedynie 5 pracowników. Po upływie ćwierćwiecza jest w pierwszej trójce najważniejszych światowych producentów obuwia. Wszystko dzięki temu, że Geox to buty wykorzystujące mikrootwory w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami wykorzystywanymi m.in. przez NASA. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Geox Respira.

Gdzie kupić Geox Respira i inne kultowe modele?

Włoska marka sprzedaje swoje buty w ponad siedmiuset sklepach rozmieszczonych w 68 krajach na całym świecie. Dodatkowo korzysta z możliwości zaprezentowania ich na półkach sklepów partnerskich, do których należą m.in. Salamander, Humanic, Bartek, Intershoe oraz Mivo Kids. Oprócz strony firmowej www.geox.pl znajdziesz je również w dużych i popularnych sklepach internetowych. Zajrzyj do e-obuwie, Zalando czy Answear. Być może uda Ci się trafić na modele objęte promocją nawet poza sezonem wyprzedaży? Tanie obuwie przez cały rok proponuje Geox outlet. W sklepach tego typu rabaty nigdy się nie kończą i nie są uzależnione od pory roku.