Heidi Klum Intimates

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Heidi Klum Intimates - logo

Heidi Klum Intimates

Marka Heidi Klum Intimates to wysokiej jakości damska kolekcja bielizny. Prezentuje stylowe, podkreślające delikatny, kobiecy wdzięk biustonosze, figi, bieliznę nocną i akcesoria kobiece. Kolekcja to szeroki przekrój wysokiej jakości bielizny na co dzień, jak i do spania, dla każdej kobiety, której zależy na wygodzie i dobrym wyglądzie.

Heidi Klum Intimates bielizna

Kolekcja damskiej bielizny marki to pokaz wszechstronności i wyrafinowanego gustu. Dzięki wykorzystaniu materiałów klasy “premium” bielizna nie tylko zyskuje na wyglądzie, lecz również na wygodzie noszenia – czyli czynniku, który jest często pomijany przez producentów bielizny, na rzecz wyglądu.

Sizzle in a triple-threat set such as racy Astrid. #heidiklumintimates #lingerie #redhot

A photo posted by Heidi Klum Intimates (@heidiklumintimates) on

Heidi Klum Intimates biustonosz

Biustonosze dostępne w najnowszych kolekcjach to delikatne, lecz mimo wszystko solidne konstrukcje dbające o wygodę i komfort kobiet. Niewinne, acz lekko zmysłowe kształty dodadzą kobietom pewności siebie na którą zasługują.

Heidi Klum Intimates bikini

Marka nie zapomina o kobietach pragnących zaznać nieco relaksu i kąpieli słonecznych, stąd bogata kolekcja plażowego bikini. Wysokiej jakości, specjalne materiały pomagają w odpowiednim oddychaniu skóry podczas wysokich temperatur, jednocześnie zapewniając atrakcyjny i nowoczesny wygląd.

Heidi Klum Intimates sklep

Produkty z najnowszych kolekcji marki dostępne są do kupienia za pośrednictwem internetowych sklepów. Dostępne są w nich różne rozmiary szukanych produktów, a zawarte na stronach rozmiarówki pomogą w ich odpowiednim doborze. Warto śledzić naszą ulubioną stronę internetowego sklepu – często organizowane promocje i sezonowe wyprzedaże pomogą nam w sprawnym uzupełnieniu garderoby.

Modern monochrome gets a feminine makeover in all over lace. #heidiklumintimates

A photo posted by Heidi Klum Intimates (@heidiklumintimates) on