Hummel

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Hummel - logo

Hummel

Marka Hummel została założona przez Michaela i Abrecha Ludwiga Messmerów w 1923 roku w Hamburgu w Niemczech. Obecnie siedziba firmy znajduje się w duńskim mieście Aarhus. Polski oddział firmy aktywnie wspiera polskie kluby piłki ręcznej, wspierając między innymi Koronę Kielce, Effector, czy Muszyniankę Muszynę. Marka od la współpracuje z projektantami i sportowcami w celu osiąganiu przez odbiorców ich odzieży i sprzętu jeszcze większych sukcesów.

Hummel buty damskie

Znane z wysokiej jakości obuwie sportowe znajduje dużą grupę odbiorców wśród kobiet. Dzięki wysokiej jakości zastosowywanych do produkcji obuwia materiałów, nowoczesnych krojach i kolorach, damskie buty sportowe nie muszą być nudne. Mocno inspirowane klasycznymi krojami danego typu obuwia, buty takie jak trampki, tenisówki, czy buty do biegania nabierają nowego wyrazu, odpowiadającego nowoczesnym standardom mody, a także spełniającymi surowe wymagania twórców.


Hummel buty męskie

Męskie obuwie musi być przede wszystkim wygodne. Mężczyźni dosyć mocno kładą nacisk na ten aspekt, podczas wyboru ich przyszłego obuwia. Dlatego marka proponuje kolekcje klasycznych trampek i butów do biegania, które dzięki swoim ponadczasowym krojom i często stonowanym kolorom zainteresuje niejednego mężczyznę. Wysoka jakość materiałów do produkcji obuwia, stoi na wysokim poziomie, dając jednocześnie gwarancję zadowolenia klienta.
https://www.instagram.com/p/BJHz8Vgg5RI/

Hummel sklep

Najnowsze kolekcje marki dostępne są do nabycia za pośrednictwem partnerskich sklepów, a także oficjalnej strony internetowej marki w Polsce. Dzięki temu rozwiązaniu obuwie, odzież, czy akcesoria sportowe kupimy po niskich, internetowych cenach. Jeśli natomiast trafimy na odpowiedni moment możemy również sporo zaoszczędzić na zakupach podczas sezonowych wyprzedaży i akcji promocyjnych.