KARL LAGERFELD

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Karl Lagerfeld - logo

KARL LAGERFELD

Nazwa marki pochodzi od legendarnego niemieckiego projektanta mody jakim niewątpliwie jest Karl Lagerfeld. Pracując nad mnogą ilością projektów modowych, nabył pewnego rodzaju wyczucia stylu, który obecnie nadawany jest jego własnej marce odzieżowej.

KARL LAGERFELD torebki

Marka to pokaźnych rozmiarów kolekcja skórzanych torebek. Dzięki wysokiej jakości wykorzystywanych surowców (w tym skóry), jak również klasycznym, a czasem krzykliwym wzorom torebki te cieszą się dużym powodzeniem u kobiet. Dostępne w kolekcjach są torby na zakupy, torebki, torby na ramię, kopertówki, a także damskie, skórzane plecaki.

KARL LAGERFELD buty

Buty nie tylko powinny ładnie wyglądać, lecz również dawać komfort osobie je noszącej. W zależności od wybranego modelu obuwia możemy liczyć na odpowiednie wspomaganie kręgosłupa, szybkie i cisze poruszanie się, czy wysmuklają sylwetkę, dzięki czemu wydaje się wyższa. Dostępne w nowych kolekcjach botki, kowbojki, espadryle, czy buty na obcasie idealnie wpasowują się w styl ubrań i akcesoriów dając możliwość skomponowania pełnej stylizacji z odpowiednim wyczuciem.

KARL LAGERFELD odzież damska

Odzież damska dostępna w najnowszej kolekcji marki to nacisk na nowoczesne wzory i kroje. Design każdego produktu jest starannie przemyślany i dobrany do ogólnego motywu danej kolekcji. Odzież damska dostępna w każdej kolekcji to jakość wykonania wspomagana dobrymi surowcami i materiałami. Najnowsza kolekcja to głównie stonowane kolory, w tym nude, złoto, czy granat, które często towarzyszą dominującej na danej kreacji czerni lub bieli.
https://www.instagram.com/p/BK3UW9qhnDS/

KARL LAGERFELD sklep

Produkty tej popularnej i krzykliwej marki można kupić za pośrednictwem sklepów internetowych. Dostępne są w nich najnowsze kolekcje, a często organizowane akcje promocyjne zachęcą nas do częstszych zakupów. Dzięki nowym prawom konsumenckim kupowanie rzeczy przez internet jest obecnie znacznie bezpieczniejsze, a w przypadku produktów tak mocno bazujących na różnych rozmiarach mamy dzięki nim możliwość zwrotu nieodpowiadającym nam zakupom. Warto jednak dokonywać tych zakupów mimo wszystko z rozwagą.