Kenzo

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Kenzo - logo

Kenzo

Marka wywodzi się od francuskiego domu mody powstałego w 1970 roku z inicjatywy Kenzo Takada. Obecnie siedziba marki znajduje się w centrum Paryża, a dzięki japońskiemu założycielowi w kolekcjach odzieżowych marki można wyczuć połączenie Europy z Azją, tworzące niepowtarzalne wzorce i kroje. Co ciekawe projektanci promują modę, która jest przyjazna środowisku, a wszystko dzięki wykorzystaniu surowców przyjaznych naturze.


Kenzo szalik

Marka swój styl prezentuje w sposób wyważony, a jednocześnie skrupulatny. Każdy z elementów odzieży musi zawierać w sobie pewnego rodzaju elementy nawiązujące do orientu, tudzież egzotyki lub motywów etnicznych. Wysokiej jakości naturalne i ekologiczne surowce zapewniają akcesoriom i szalikom długą przeżywalność jako produktu, wpływając tym samym pozytywnie na odbiór marki.

Kenzo buty męskie

W rozbudowanej kolekcji marki, która zasięga inspiracji w europejskim i azjatyckim stylu mocno ceniona jest kolekcja obuwia. Panowie mogą w niej liczyć na wysokiej jakości obuwie, które przetrwa kilka sezonów. Dzięki solidnym materiałom z których są wykonane (skóra, naturalne surowce), nie tylko oferują wysoką jakość, lecz również elegancki wygląd na jaki zasługuje każdy gentleman.

Kenzo sklep

Produkty europejskiej, o azjatyckich korzeniach, marki można nabyć w Polsce za pośrednictwem sklepów internetowych. Na webowych platformach znajdziemy najnowsze kolekcje firmy w okazyjnych cenach i szybkiej wysyłce. Warto śledzić nasz ulubiony sklep internetowy jako że specyfika sprzedaży w sieci to również organizowane sezonowe wyprzedaże i duże promocje.