Killtec

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Killtec - logo

Killtec o marce

Killtec jest niemiecką marką, która zajmuje się produkcją odzieży sportowej z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oznacza to przede wszystkim wysoką jakość tkanin i surowców wykorzystywanych do produkowania odzieży, która za za zadanie ma spełnić wysokie oczekiwania sportowców, jak i amatorów. Głównymi wyznacznikami podczas tworzenia kolekcji przez firmę jest produkcja odzieży funkcjonalnej i komfortowej. Nie zbywany jest jednak aspekt wizualny, dlatego design jest również jednym z mocniejszych atutów tej odzieży sportowej – zarówno w przypadku damskiej, jak i męskiej kolekcji.

Killtec kurtki damskie

Damska część klientów powinna być zadowolona z podejścia marki do produkcji odzieży sportowej. Dostępne kurtki damskie są bowiem kreowane z dużym wyczuciem stylu, bazując na nowoczesnych materiałach nie stosowanych powszechnie w modzie damskiej. Kurtki zachowują wszystkie ważne aspekty odzieży sportowej, czy zimowej, jednocześnie wprowadzając modne kroje i zdobienia, które chciałyby nosić nowoczesne kobiety.

Killtec kurtki męskie

Męskie kurtki sportowe proponowane przez markę, to nowoczesne, komfortowe i wygodne ubrania, które powinny zaspokoić męskie gusta. W zależności od modelu oferowane są kurtki nieprzemakalne, nieprzepuszczające wiatru, czy zachowujące ciepło. Wymagający sportowcy, czy amatorzy sportu mogą wybierać spośród szerokiego asortymentu kurtek cechujących się wysoką jakością surowców i wykonania.

New Collection Spring / Summer 2016 #killtec #spring #printemps #summer #été #outdoors #clothing #technical #technique #nature

A photo posted by Killtec North America (@killtec_north_america) on

Killtec buty męskie

Marka to nie tylko odzież. Na jej bogaty asortyment wchodzą również buty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Mnogość sportowych modeli dla mężczyzn umożliwia wybór pary, która spełnia nasze oczekiwania. Dostępne są buty odkryte – sandały, idealne na ciepłe sezony – wiosna, lato, które przydadzą się na różne piaszczyste lokacje. To również możliwość kupienia ciepłych butów, chroniących przed mrozem, a także zabezpieczające kostki przez silnymi uderzeniami jeśli jesteśmy zwolennikami sportów ekstremalnych.

Killtec sklep

Produkty marki można nabyć za pośrednictwem tradycyjnej dystrybucji stacjonarnej – w sklepach partnerskich dostępnych w większych centrach i galeriach handlowych. Można je kupić poprzez sklepy internetowe, oferujące szeroką ofertę w okazyjnych cenach, gdzie często trafimy na akcje promocyjne i sezonowe obniżki cen.