Lacoste Sport

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Lacoste Sport - logo

Lacoste Sport

Marka Lacoste Sport to kolekcja odzieży i obuwia dla kobiet i mężczyzn. Idealne do uprawiania wszelkich sportów, z ubraniami dedykowanymi dla pewnych dyscyplin – jak tenis, czy piłka nożna. Ogólnie jednak kolekcja przeznaczona jest dla osób chcących uprawiać zdrowy tryb życia. Wygodne i luźne ubrania mają na celu zapewnienie maksymalnego komfortu nie tylko podczas treningów, czy rozgrywek, ale i na co dzień, jeśli chcielibyśmy w sobotnie popołudnie włożyć na siebie coś lżejszego.

Beat the Monday blues with our blue pleated polo for women.

A photo posted by Lacoste (@lacoste) on


Lacoste Sport ubrania sportowe

Rozbudowana kolekcja marki to przede wszystkich ubrania sportowe. Począwszy od lekkich koszulek polo z klasycznym logo firmy Lacoste, poprzez nieograniczające ruchów, lecz ogrzewające bluzy zapinane na suwak, a skończywszy na wygodnych w każdych warunkach spodniach dresowych. Sportowa kolekcja marki to również takie elementy garderoby jak czapki, czy ciepłe, wełniane skarpetki. Wszystko to będziemy mogli uzupełnić o sportowe akcesoria i zamknąć w oryginalnej, firmowej torbie sportowej z napisem “Lacoste”.

This season’s essentials with our French Sporting Spirit collection.

A photo posted by Lacoste (@lacoste) on


Lacoste Sport sklep

Produkty z najnowszej sportowej kolekcji marki można nabyć za pośrednictwem sklepów internetowych. Niższe ceny niż w oficjalnych sklepach stacjonarnych marki, mogą zachęcić nas do zrobienia większych zakupów. Sezonowe promocje i wyprzedaże, pozwolą nam zaoszczędzić, a jednocześnie wyposażymy się w więcej brakujących elementów garderoby.