Laura Biagiotti

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Laura Biagiotti - logo

Laura Biagiotti

Nazwa marki pochodzi od włoskiej projektantki Laury Biagiotti, która pierwszą kolekcję obuwia pokazała w 1972 roku. Każdy z jej produktów znany jest z wysokiej jakości wykonania, a przede wszystkim doskonałej jakości surowców dzięki którym produkty zyskują taki prestiżowy status.

Laura Biagiotti buty

Marka swój rozgłos zyskała dzięki doskonałej jakości wykonania obuwia ze swoich kolekcji. Każda z nich posiada mocno kobiecy wydźwięk i urzeka pieczołowicie dobranymi szczegółami i detalami. W bogatej kolekcji marki znajdziemy między innymi takie obuwie jak kozaki na obcasie, szpilki, botki, półbuty, kalosze, czy oksfordki.
https://www.instagram.com/p/BKxrDaTBvii/

Laura Biagiotti szpilki

Szpilki – od lat towarzysz każdej kobiety. Doskonale nadają się do większości kreacji – stylowo dopełniają strój wieczorowy, lub uzupełniają kreacje na biznesowe spotkania.

Laura Biagiotti botki

Bogata kolekcja obuwia to między innymi botki na szpilkach, a także na platformie. Wykonane ze skóry, w czerni, ze zdobieniami i bez – znajdą miejsce w szafie i sercu każdej kobiety.

Laura Biagiotti kozaki

Damskie kozaki na obcasie to propozycja dla odważniejszych kobiet. Wysokiej jakości skóra, z ociepleniem lub bez, dostępne w różnych krojach ze szpilką, koturną lub słupkiem.

Laura Biagiotti sklep

Produkty z najnowszych kolekcji marki można dostać w partnerskich sklepach internetowych. Dzięki rozmaitym promocjom kobiety będą mogły uzupełnić swoje szafy o odpowiednio dobrane obuwie, a swoje toaletki o perfumy idealnie określające ich osobowość.