Levi’s

Opublikowany Autor Paulina
Levi's

Levi’s

Levi’s zasłużył sobie na miano najbardziej rozpoznawalnej marki jeasnów na świecie dzięki wytrzymałości swoich spodni. To właśnie ta cecha stała u podstaw tworzenia firmy. Ponad 150 lat temu Levi Strauss przyjechał z Niemiec do San Francisco. Spotkał tam krawca Jacoba Davisa, którego klient cały czas rozdzierał kieszenie w spodniach. Krawiec postanowił, że wzmocni je za pomocą metalowych nitów. Jako, że Levi Strauss dostarczał mu niezbędne materiały, postanowił wtajemniczyć go w pomysł i założyć spółkę. Dzień 20 maja 1873 roku, kiedy obaj panowie zdobyli patent na rewolucyjny pomysł jest uznawany za narodziny kultowej marki.

Levi’s 501

Levi’s 501 okazał się najbardziej znanym modelem jeansów z oferty firmy. Powstał w latach 90. ubiegłego wieku. Co ciekawe zarówno męskie jak i damskie jeansy są jednym z najlepiej sprzedających się spodni na całym świecie. Ich cena waha się pomiędzy 350 a 400 zł. Nie są więc tanie, ale możecie liczyć na to, że będą Wam służyć przez długie lata. Warto też szukać promocji i wyprzedaży.

Levi’s Polska

Jeansy znanej marki kupisz w Polsce zarówno w sklepch stacjonarnych, jak i on-line. W pierwszym wypadku wystarczy udać się do dużej galerii handlowej. Jest duże prawdopodobieństwo, że natkniecie się w niej na sklep firmowy. Możecie też szukać w Internecie. Warto wpisać hasło “Levi’s promocja“, które pozwoli Wam szybko zorientować się, w których sklepach jest właśnie wyprzedaż. Ceny jeansów mogą spaść nawet o połowę, warto więc chwilę poszukać i kupić te w najbardziej okazyjnej cenie.