Liebeskind

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Liebeskind logo

Liebeskind

Produkty marki Liebeskind to przede wszystkim dbałość o szczegóły i perfekcyjną jakość wykonania. Wszystko w celu zadowolenia klienta i przekazania mu poczucia prestiżu na jaki każdy z nas zasługuje. Różnorodność wysokiej jakości surowców (materiał, skóra, bawełna) zapewnia możliwość tworzenia nowoczesnych krojów, w których nie poświęca się jakości i wygody użytkowania ze względu na wygląd.


Liebeskind torebki

Torebki dostępne w najnowszych kolekcjach to idealne uzupełnienie każdej kobiecej stylizacji. Wykonane z materiału lub naturalnej skóry nie tylko ładnie wyglądają, ale ich jakość zapewni im żywotność na długie lata.

Liebeskind torby na zakupy

Torby na zakupy – tzw. shoperki, to wygodne i wytrzymałe torby, które pomogą pomieścić dużą część zakupów zrobionych w lokalnym sklepie, czy galerii handlowej. Wykonane z wytrzymałych materiałów, są wygodnym i przydatnym akcesorium.
https://www.instagram.com/p/BKfaHyqBfLd/

Liebeskind torby na ramię

Szeroka kolekcja damskich toreb na ramię to możliwość wyboru wygodnych, wytrzymałych toreb, które pomieszczą wszystkie przydatne kobiece akcesoria. Dostępne są modele zrobione z materiału, bądź ze skóry naturalnej.

Liebeskind portfele

Portfel to jedno z akcesoriów, które przydaje się każdemu na co dzień. Nie tylko jako narzędzie do przechowywania pieniędzy, ale również na ważne dokumenty (dowód osobisty, karty bankowe, czy karty rabatowe). Dlatego tak ważna jest jakość wykonania portfela – wysokiej jakości skóra lub materiał to gwarancja długiej żywotności portfela i wygody jego używania.
https://www.instagram.com/p/BKxZPASBSno/

Liebeskind paski

Atrakcyjne i wykonane z materiałów takich jak skóra lub skóra ekologiczna, to idealne wykończenia dla stylizacji. Nie tylko sprawdzą się praktycznie, ale również zapewnią odpowiednie wrażenia wizualne.

Liebeskind ubrania

Najnowsze kolekcje odzieżowe marki to odważne, nowoczesne i stylowe kreacje, które odpowiednio dobrane możemy nosić na co dzień, do pracy, czy jako kreacje wieczorowe.

Liebeskind sklep

Produkty z najnowszych kolekcji dostępne są do nabycia za pośrednictwem partnerskich sklepów internetowych. Duża dostępność produktów i okazyjne ceny umożliwią nam uzupełnienie garderoby o brakujące i potrzebne elementy.