Max Mara

Opublikowany Autor Klaudia
Max Mara

Max Mara

Max Mara to marka, której historia sięga aż lat 50-tych ubiegłego stulecia. Jej założycielem był Achille Maramotti, który pasję do krawiectwa odziedziczył po swojej prababce, prowadzącej wówczas słynne atelier. To, co charakteryzuje markę, to przede wszystkim proste, surowe i minimalistyczne linie. Tego typu projekty zyskały ogromną popularność nie tylko ze względu na swoją ponadczasowość i uniwersalność, ale także dlatego, że do ich produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały. Dzisiaj marka jest wyznacznikiem dla innych i niedoścignionym wzorem, a w jej skład wchodzą 22 linii.

Kolekcja >Max Mara dostępna na Zalando (materiały zalando)
Kolekcja >Max Mara dostępna na Zalando (materiały zalando)

Max Mara Polska oferuje kilka sklepów w naszym kraju oraz daje możliwość sprzedaży internetowej. Butiki znajdziemy między innymi w Warszawie, Łodzi, Krakowie i innych dużych miastach. Zazwyczaj są otwierane w prestiżowych centrach handlowych.

Max Mara Weekend

Weekend Max Mara to jedna z najważniejszych linii marki, a dodatkowo najbardziej przystępna dla przeciętnego klienta. To wciąż bardzo wysoka jakość oraz charakterystyczne dla brandu minimalistyczne i uniwersalne fasony, pełne elegancji. Ważnym elementem są sukienki oraz płaszcze. To właśnie płaszcz w karmelowym odcieniu przyniósł debiutancki sukces. W ofercie linii Weekend znajdziemy także akcesoria, jak okulary czy kosmetyki, w tym perfumy.

Max Mara outlet

Firma zaliczana jest do luksusowych, stąd ceny produktów nie należą do najniższych. Dla przykładu płaszcz wełniany o klasycznym, ponadczasowym kroju i w pięknym karmelowym kolorze to koszt ponad 6 tysięcy złotych. Dlatego warto wypatrywać wyprzedaży oraz outletów. Dostępne są zarówno outlety internetowe, jak i stacjonarne w niektórych dużych miastach w Polsce. Warto szukać dobrych okazji, ponieważ inwestycja w produkty tej marki nam się zwróci. Ubrania są bardzo wytrzymałe, a ponadto uniwersalne, minimalistyczne fasony sprawiają, że będziemy mogli się cieszyć pięknymi rzeczami niezależnie od panujących trendów.

Max Mara online

Tanio produkty matki możemy również dostać w sklepach internetowych. Warto przede wszystkim odwiedzić oficjalną stronę marki, by zapoznać się z najnowszymi promocjami oraz poznać nowości, jakie proponuje brand na zbliżający się sezon. Do dyspozycji mamy także sklepy partnerskie. Warto je odwiedzać, ponieważ nierzadko możemy trafić tam na jakieś perełki, które zostały wyprzedane już z oferty butików oraz oficjalnego sklepu. Warto jednak pamiętać, że w przypadku sklepów online, warto korzystać przede wszystkim z zaufanych i znanych serwisów, ponieważ luksusowe marki są często podrabiane.