Neff

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Neff - logo

Neff

Neff to marka pochodząca z Kalifornii, która tworzy akcesoria z myślą o słonecznym i radosnym stylu życiu. W kolekcjach marki autorstwa Shauna Neffa znajdziemy w związku z tym okulary przeciwsłoneczne, czapki z daszkiem, a także lekkie i stylowe zegarki naręczne. Kolekcja posiada produkty przeznaczone dla mężczyzn, jak i kobiet – w każdym wypadku podchodząc do kwestii stylu na wysokim i przemyślanym poziomie.

Neff okulary przeciwsłoneczne

Bardzo stylowe i nowoczesne oprawki, dostępne w rożnych kolorach uatrakcyjnią nasz codzienny wygląd. Do tego szkła przeciwsłoneczne wyposażone w solidny filtr UV odpowiednio zabezpieczą nasz wzrok przed szkodliwym działaniem nadmiernych promieni słonecznych w ciepłe dni.
https://www.instagram.com/p/BOz88EHgI0Q/

Neff czapki

Czapki z daszkiem od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Kolekcja marki chcąc wpiąć się w ten trend, stworzyła linię oryginalnych, prostych i funkcjonalnych czapek z daszkiem, które są zarówno wygodne, jak i dobrze leżą na naszych głowach.
https://www.instagram.com/p/BOzQJAQhLNr/

Neff zegarki

Zegarki naręczne marki to lekkie i przyjemne do noszenia czasomierze. Wyposażone są w mechanizm tarczowy, dzięki któremu będziemy mogli wyglądać stylowo nawet w kreacjach wieczorowych. Zegarki proponowane przez markę w najnowszej kolekcji wyposażone są w różnokolorowe, materiałowe paski, lecz są dostępne również w innych wariantach – jak np. w całości wykonane z przeźroczystego plastiku.
https://www.instagram.com/p/BOz7gE_ABhQ/

Neff sklep

Produkty marki z najnowszej kolekcji dostępne są do nabycia za pośrednictwem sklepów internetowych. Różnorodność wzorów i kolorów każdego produktu w ofercie online pozwala na idealne dopasowanie akcesoriów marki do naszej stylizacji i codziennego looku. Kupując produkty przez internet łatwo trafimy na rozmaite promocje, w których zniżki często sięgają nawet -50% wartości.