Nike SB

Opublikowany Autor Adam Magdziak
Nike SB - logo

Nike SB

Marka Nike SB inspiruje się modą deskorolkowców i ich stylu życia. Jest mocno “wychillowana” i nie boi się wprowadzać innowacji zainspirowanych ulicą. Prócz atrakcyjnego dla nich wyglądu obuwie i odzież tworzona przez markę musi być przede wszystkim wygodna i solidnie wykonana – musi przetrwać ciężkie warunki jazdy na desce i rozmaite drobne wypadki, do których często dochodzi na rampach i hopkach.

Nike SB buty damskie

Marka doskonale zdaje sobie sprawę i z damskiej grupy odbiorców, dlatego specjalnie dla kobiet przygotowano odrębną kolekcję obuwia. Buty damskie posiadają więcej kolorów i radosnych wzorów. Znajdziemy w kolekcji także klasyczne faktury i wzory, natomiast nie można obawiać się w nich braku kobiecego stylu.

Nike SB buty męskie

Męskie buty w tej kolekcji to przede wszystkim obuwie na płaskiej podeszwie. Pomaga go odpowiednio stać i utrzymywać się na deskorolce. Obuwie posiada specjalną podeszwę, a niektóre modele wyposażone są również w podwyższenie na pięcie, dając możliwość wyboru pomiędzy wygodą na co dzień, a wygodą podczas jazdy na skateboardzie.

https://www.instagram.com/p/BJasAClhyrK/

Nike SB odzież męska

Męska odzież inspirowana ulicznym stylem skateboardzistów, to przede wszystkim luźne koszulki (T-shirt), dostępne w różnych kolorach i w różnych wariantach z nadrukiem, luźne spodnie, nieograniczające ruchów podczas jazdy na desce i wykonywania skomplikowanych trików. To również modne czapki z daszkiem z logo firmy i czapki zimowe z bawełny, bez i z pomponem.

Nike SB sklep

Produkty tej sportowej marki można dostać w wybranych sklepach stacjonarnych marki, jak również za pośrednictwem sklepów internetowych. Znajdziemy w nich produkty z najnowszych kolekcji, a być może uda nam się także trafić na sezonową wyprzedaż lub limitowaną promocje.